LAJMI I FUNDIT:
Virgil van Dijk

Virgil van Dijk

493 Artikuj

Coutinho ishte i papërmbajtshëm ndaj Liverpoolit, turpëroi Van Dijkun dhe Alexander-Arnoldin me driblime magjike

Coutinho ishte i papërmbajtshëm ndaj Liverpoolit, turpëroi Van Dijkun dhe Alexander-Arnoldin me driblime magjike

Premier League
Van Dijk flet për finalen ndaj Realit: Do të jetë një finale e çmendur

Van Dijk flet për finalen ndaj Realit: Do të jetë një finale e çmendur

La Liga
Owen me deklaratë të guximshme: Van Dijk, mbrojtësi më i mirë në histori

Owen me deklaratë të guximshme: Van Dijk, mbrojtësi më i mirë në histori

Liga e Kampionëve
Në transmetim direkt, Van Dijk e pyeti Henryn se përse nuk po ia kthen mesazhet në telefon – francezi pati arsye qesharake

Në transmetim direkt, Van Dijk e pyeti Henryn se përse nuk po ia kthen mesazhet në telefon – francezi pati arsye qesharake

Liga e Kampionëve
Owen ia thotë në sy Ferdinandit se Van Dijk është mbrojtësi më i mirë i të gjitha kohërave – por legjenda e United bëri reagim fantastik

Owen ia thotë në sy Ferdinandit se Van Dijk është mbrojtësi më i mirë i të gjitha kohërave – por legjenda e United bëri reagim fantastik

Liga e Kampionëve
Van Dijk zbulon fjalimin emocionues të Klopp në pushimin mes pjesë – aty ku u erdhi frymëzimi për ta përmbysur Villarrealin

Van Dijk zbulon fjalimin emocionues të Klopp në pushimin mes pjesë – aty ku u erdhi frymëzimi për ta përmbysur Villarrealin

Liga e Kampionëve
“Mbrojtësi më i mirë në botë?” – Van Dijk kritikohet për performancën e tij ndaj Interit në një analizë të jashtëzakonshme

“Mbrojtësi më i mirë në botë?” – Van Dijk kritikohet për performancën e tij ndaj Interit në një analizë të jashtëzakonshme

Liga e Kampionëve
Përse u anulua goli i Joel Matip?

Përse u anulua goli i Joel Matip?

Premier League
Neville, Keane dhe Carragher zgjedhin formacionin më të mirë në histori të Ligës Premier, pa përfshirë lojtarë të ekipeve që kanë luajtur

Neville, Keane dhe Carragher zgjedhin formacionin më të mirë në histori të Ligës Premier, pa përfshirë lojtarë të ekipeve që kanë luajtur

Premier League
Specialisti i ndërhyrjeve në gju akuzohet nga ish-lojtari i Ligës Premier se ia shkatërroi karrierën

Specialisti i ndërhyrjeve në gju akuzohet nga ish-lojtari i Ligës Premier se ia shkatërroi karrierën

Premier League
Pse është e vështirë të kalosh Van Dijkun – holandezi tregon se si i përballon situatat një me një

Pse është e vështirë të kalosh Van Dijkun – holandezi tregon se si i përballon situatat një me një

Premier League
“Ai është një përbindësh i vërtetë” – Haaland tregon mbrojtësin më të fortë që është përballur

“Ai është një përbindësh i vërtetë” – Haaland tregon mbrojtësin më të fortë që është përballur

Liga e Kampionëve
“Unë do të flas për dy lojtarë” – William Gallas shpërfill Van Dijkun e Liverpoolit dhe emëron dy mbrojtësit më të mirë në Ligën Premier

“Unë do të flas për dy lojtarë” – William Gallas shpërfill Van Dijkun e Liverpoolit dhe emëron dy mbrojtësit më të mirë në Ligën Premier

Premier League
Jurgen Kloppit i kthehen tre lojtarë për ndeshjen me Leicester Cityn

Jurgen Kloppit i kthehen tre lojtarë për ndeshjen me Leicester Cityn

Premier League
Van Dijk, Mane e Bale: Formacioni startues i Southampton do të ishte i frikshëm nëse do t’i mbante lojtarët 

Van Dijk, Mane e Bale: Formacioni startues i Southampton do të ishte i frikshëm nëse do t’i mbante lojtarët 

Premier League
Çdo fitues i Topit të Artë në epokën Ronaldo – Messi, nëse dyshja mund ta fitonin vetëm nga një herë

Çdo fitues i Topit të Artë në epokën Ronaldo – Messi, nëse dyshja mund ta fitonin vetëm nga një herë

Ndërkombëtare
Liverpooli i pamëshirshëm, fiton thellë ndaj Southamptonit të Armando Brojës

Liverpooli i pamëshirshëm, fiton thellë ndaj Southamptonit të Armando Brojës

Premier League
Dy formacione me lojtarët që tashmë janë konfirmuar se do luajnë në Kupën e Botës – skema të ndryshme, por të mbushura me yje

Dy formacione me lojtarët që tashmë janë konfirmuar se do luajnë në Kupën e Botës – skema të ndryshme, por të mbushura me yje

Përfaqësueset
Ai gjithmonë e di se është gol: Virgil van Dijk beson dhe feston para kohe golat e Mohamed Salah

Ai gjithmonë e di se është gol: Virgil van Dijk beson dhe feston para kohe golat e Mohamed Salah

Liga e Kampionëve
Zbulohen futbollistët më të paguar në Ligën Premier – Ronaldo i pari, Pogba i dhjeti dhe Salah i 20-ti

Zbulohen futbollistët më të paguar në Ligën Premier – Ronaldo i pari, Pogba i dhjeti dhe Salah i 20-ti

Premier League
Reagimi maestral  i Van Dijkut në goli brilant të Salahut ndaj Cityt – Liverpooli e sjell nga të gjitha këndet

Reagimi maestral i Van Dijkut në goli brilant të Salahut ndaj Cityt – Liverpooli e sjell nga të gjitha këndet

Premier League
Ferdinand befason të gjithë me zgjedhjen e mbrojtësit më të mirë në Ligën Premier, injoron emra si Van Dijk, Dias dhe Varane

Ferdinand befason të gjithë me zgjedhjen e mbrojtësit më të mirë në Ligën Premier, injoron emra si Van Dijk, Dias dhe Varane

Premier League
Reagimi i Van Dijk për lëndimin horror të Harvey Elliott

Reagimi i Van Dijk për lëndimin horror të Harvey Elliott

Premier League
Van Dijk kritikohet për mënyrën se si u soll me tifozin derisa po jepte intervistë

Van Dijk kritikohet për mënyrën se si u soll me tifozin derisa po jepte intervistë

Ndërkombëtare