LAJMI I FUNDIT:

Sofia Vergara

46 Artikuj

Sofia Vergara ka treguar trupin në rroba banje: Kush do ta besonte që ajo është 50 vjeçe?

Sofia Vergara ka treguar trupin në rroba banje: Kush do ta besonte që ajo është 50 vjeçe?

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Viti 1972: Viti i mbrapshtë

Viti 1972: Viti i mbrapshtë

Agron Shala
Falë këtyre tri ushtrimeve, Sofia Vergara mund të veshë bikini në miniaturë edhe në moshën 50-vjeçare

Falë këtyre tri ushtrimeve, Sofia Vergara mund të veshë bikini në miniaturë edhe në moshën 50-vjeçare

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Sofia Vergara zhgënjen fansat me zgjedhjen e saj të modës

Sofia Vergara zhgënjen fansat me zgjedhjen e saj të modës

Modë
Sofia Vergara dhe Heidi Klum argëtohen bashkë prapa kamerës

Sofia Vergara dhe Heidi Klum argëtohen bashkë prapa kamerës

Yjet
Sofia Vergara me një fustan që mund “të verbojë”

Sofia Vergara me një fustan që mund “të verbojë”

Modë
Aktorja më e paguar i pëlqen ëmbëlsirat: Thotë se “plakja është më e mirë” për shkak të pesë rregullave në dietë!

Aktorja më e paguar i pëlqen ëmbëlsirat: Thotë se “plakja është më e mirë” për shkak të pesë rregullave në dietë!

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Sofia Vergara bëri një konfuzion të vërtetë: Për shkak të zgjedhjes së fustanit, të gjithë shikonin vetëm atë!

Sofia Vergara bëri një konfuzion të vërtetë: Për shkak të zgjedhjes së fustanit, të gjithë shikonin vetëm atë!

Moda
Sofia Vergara shkëlqen me veshjen rozë, vë në pah fizikun e formësuar

Sofia Vergara shkëlqen me veshjen rozë, vë në pah fizikun e formësuar

Yjet
Tre breza në një foto: Sofia Vergara gjeti modelet më të mira për xhinset e saj

Tre breza në një foto: Sofia Vergara gjeti modelet më të mira për xhinset e saj

Moda
People’s Choice Awards: Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të vitit 2010

People’s Choice Awards: Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të vitit 2010

Modë
Dhjetë aktoret më të paguara të vitit 2020- Sofia Vergara kryeson listën

Dhjetë aktoret më të paguara të vitit 2020- Sofia Vergara kryeson listën

Yjet
Sofia Vergara dhe George Clooney në film të përbashkët, Amal është xheloze

Sofia Vergara dhe George Clooney në film të përbashkët, Amal është xheloze

TV / Film
Pesëmbëdhjetë yjet që do të dukeshin tërësisht ndryshe, vetëm nga ndryshimi i vetullave

Pesëmbëdhjetë yjet që do të dukeshin tërësisht ndryshe, vetëm nga ndryshimi i vetullave

Yjet
Sa kanë ndryshuar këta 20 aktorë të famshëm që nga fillimi i karrierës së tyre

Sa kanë ndryshuar këta 20 aktorë të famshëm që nga fillimi i karrierës së tyre

Yjet
Njëzet të famshëm të cilët janë plakur me kohën, por nuk e kanë humbur shkëlqimin e tyre

Njëzet të famshëm të cilët janë plakur me kohën, por nuk e kanë humbur shkëlqimin e tyre

Yjet
Hidhjani një sy gardërobës së Sofia Vergaras: Këto rroba dhe aksesorë janë ëndërr e çdo femre!

Hidhjani një sy gardërobës së Sofia Vergaras: Këto rroba dhe aksesorë janë ëndërr e çdo femre!

Moda
Si do të dukeshin të famshmit nëse do të ishin kafshë?

Si do të dukeshin të famshmit nëse do të ishin kafshë?

Yjet
Sofia Vergara shfaqet mahnitëse në fotosesionin e fundit

Sofia Vergara shfaqet mahnitëse në fotosesionin e fundit

Yjet
Çiftet e harruara të Hollywoodit – vështirë të besohet se këta yje dikur ishin bashkë

Çiftet e harruara të Hollywoodit – vështirë të besohet se këta yje dikur ishin bashkë

Imran Amiti
Si do dukeshin 17 femrat e famshme nëse do ishin meshkuj?

Si do dukeshin 17 femrat e famshme nëse do ishin meshkuj?

Yjet
Njëzet të famshmit që nuk njohin moshën, duken më të rinj se sa vitet që kanë

Njëzet të famshmit që nuk njohin moshën, duken më të rinj se sa vitet që kanë

Yjet
Scarlett Johansson aktorja më e paguar në botë

Scarlett Johansson aktorja më e paguar në botë

TV / Film
Ky model i xhinseve ngre vithet: I rrinë mirë absolutisht çdo femre dhe çdo trupi!

Ky model i xhinseve ngre vithet: I rrinë mirë absolutisht çdo femre dhe çdo trupi!

Modë