LAJMI I FUNDIT:

Me fotografi provokuese buzë pishinës, Sofia Vergara tregon si duhet shijuar verën

Me fotografi provokuese buzë pishinës, Sofia Vergara tregon si duhet shijuar verën
(Foto: Instagram/sofiavergara)

Bukuroshja kolumbiane, Sofia Vergara, i ka gëzuar ndjekësit e saj me publikimin e një fotografie pranë pishinës.

Aktorja joshëse ka pozuar pranë pishinës me rroba banje dhe e ka shpërndarë imazhin në profilin e saj në Instagram.

“Gjëja ime është vera”, ka shkruar ajo përkrah fotografisë që ekspozon hiret e 50-vjeçares.


(Foto: Instagram/sofiavergara)

Sofia duket qartë se e shijon verën, siç ka deklaruar edhe në përshkrim e imazhit, ku pozon e shtrirë buzë pishinës, teksa kishte veshur bikini të zeza që i vënë në pah të pasmet.

Sofia Vergara ka treguar trupin në rroba banje: Kush do ta besonte që ajo është 50 vjeçe?
Lexo po ashtu Sofia Vergara ka treguar trupin në rroba banje: Kush do ta besonte që ajo është 50 vjeçe?

Aktorja nuk është e panjohur për publikimet provokuese dhe dukja e saj rinore në moshën 50 vjeçare admirohet nga shumë fansa. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Rita Ora ndërron katër veshje brenda ditës dhe duket tejet tërheqëse në Romë

Rita Ora ndërron katër veshje brenda ditës dhe duket tejet tërheqëse në Romë

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Arilena Ara publikon fotografi provokuese nga festa e ditëlindjes së 26-të

Arilena Ara publikon fotografi provokuese nga festa e ditëlindjes së 26-të

Magazina
“Duket i sëmurë” - fansat janë të shqetësuar për Drake për shkak të pamjes së tij

“Duket i sëmurë” - fansat janë të shqetësuar për Drake për shkak të pamjes së tij

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Magazina
Kalo në kategori