LAJMI I FUNDIT:

Sofia Vergara ndan fotografi shumë provokative nga ditët e saj të modelimit në Miami

Sofia Vergara ndan fotografi shumë provokative nga ditët e saj të modelimit në Miami

Sofia Vergara mahniti 31.7 milionë ndjekësit e saj në Instagram me dy foto mahnitëse të viteve ’90, të enjten.

Bomba kolumbiane 51-vjeçare, e cila darkoi në Nobu Malibu ditë më pare, postoi imazhet buzë plazhit teksa promovonte produktin e saj të ri “Transforma nga Toty”.

Ish-ylli i “Modern Family” ngarkoi një imazh të saj të veshur me të brendshme të zeza me dantella, ndërsa ishte mbështetur në rërë, shkruan DailyMail.


Një tjetër fotografi tregonte të pasmet e saj epshore teksa qëndronte pa bluzë, ndërsa ishte përballë oqeanit.

Ajo shkroi në mbishkrim: “Arsyeja pse jam religjioze tani për përdorimin e “Transforma” në moshën 51-vjeçare. Gjithë ato vite dielli të pambrojtur në vitet ’90!!!”

Ajo etiketoi kompaninë e saj dhe shtoi, ‘#tbtmiami’.

Në foton me valët e oqeanit që shkëlqenin, Sofia kishte veshur të brendshme të bardha të qëndisura ndërsa flokët e gjatë i rridhnin mbi gjoks.

Së bashku me foton e të brendshmeve, ajo shkroi: “Nëse u argëtove shumë në diell si unë, të duhet “Transforma” tani!” /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Ju djema jeni nga Kosova?", momenti kur Bebe Rexha befasohet nga të rinjtë shqiptarë që i dhuruan tapetin e veçantë

Magazina
Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Magazina
Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Magazina
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

Magazina
Kalo në kategori