LAJMI I FUNDIT:

Sofia Vergara mahnit me dukjen në një dalje përkrah Messit dhe Suarez

Sofia Vergara mahnit me dukjen në një dalje përkrah Messit dhe Suarez

Sofia Vergara ka mahnitur teksa mbërriti në “Papi Steak” në Miami të shtunën me futbollistët Lionel Messi dhe Luis Suarez.

Aktorja, 51 vjeçe, dukej e mrekullueshme me një fustan të lëkurës pa rripa, e cila kishte gjithashtu një korse me dantella.

Ajo e kompletoi pamjen me një palë taka të larta dhe një çantë të ngjashme të zezë.


Foto: Splash News

Duke i lënë të lira flokët e saj të gjata brune, ylli i “Modern Family” dukej me humor të mirë, gjersa pozonte para kamerës përpara se të shkonte në restorant.

Të gjitha lajmet nga Sofia Vergara
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Sofia Vergara

Ndërkohë Messi dukej në formë me një bluzë të bardhë dhe një këmishë të zezë të hapur, të cilat ai i bashkoi me pantallona të zeza dhe atlete të bardha.

Foto: Splash News

Futbollistit 36 vjeç iu bashkua bashkëshortja magjepsëse Antonela Roccuzzo, e cila u shfaq me fustan të shkurtër të zi.

Gjithashtu yjeve iu bashkua edhe Luis Suarez, i cili së fundmi u transferua te Inter Miami dhe u ribashkua me Messin. /Telegrafi/

Foto: Splash News
Foto: Splash News
Foto: Splash News

Në trend Magazina

Më shumë
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
Bora Zemani dhe Heidi Baci pozojnë për herë të parë së bashku

Bora Zemani dhe Heidi Baci pozojnë për herë të parë së bashku

Magazina
Haziri: Lotina dhe Mozzik na kanë bërë të lumtur, po rritet familja

Haziri: Lotina dhe Mozzik na kanë bërë të lumtur, po rritet familja

Magazina
Rivale në Big Brother VIP Kosova 2, por Kaderi dhe Santiana tani shihen bashkë

Rivale në Big Brother VIP Kosova 2, por Kaderi dhe Santiana tani shihen bashkë

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Rike Roçi: Kam qenë në lidhje me shokun e klasës, dashuria e parë nuk harrohet

Rike Roçi: Kam qenë në lidhje me shokun e klasës, dashuria e parë nuk harrohet

Magazina
Kalo në kategori