LAJMI I FUNDIT:
Lionel Messi

Lionel Messi

5798 Artikuj

Info

Lionel Messi është futbollist argjentinas i lindur më 24 qershor 1987.

“Për ata që pyesin..”, reagon ‘viktima’ e Messit

“Për ata që pyesin..”, reagon ‘viktima’ e Messit

Ligat tjera
Ish-sulmuesi i Barcelonës mund të detyrohet të pensionohet në moshën 30-vjeçare –luajti me Messin, Iniestën dhe të tjerët

Ish-sulmuesi i Barcelonës mund të detyrohet të pensionohet në moshën 30-vjeçare –luajti me Messin, Iniestën dhe të tjerët

Ndërkombëtare
Mjeshtëria e Messit bën xhiron e botës, nuk e ndaloi as një lojtar i dëmtuar në tokë

Mjeshtëria e Messit bën xhiron e botës, nuk e ndaloi as një lojtar i dëmtuar në tokë

Ligat tjera
Messi dhe Inter Miami e nisin me fitore sezonin e ri në MLS

Messi dhe Inter Miami e nisin me fitore sezonin e ri në MLS

Ligat tjera
Arteta thotë se Leo Messi është arsyeja e problemeve të Arsenalit në Ligën e Kampionëve

Arteta thotë se Leo Messi është arsyeja e problemeve të Arsenalit në Ligën e Kampionëve

Ndërkombëtare
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Yjet
Messi dhe Inter Miami nën presion për të fituar trofeun e MLS në vitin 2024

Messi dhe Inter Miami nën presion për të fituar trofeun e MLS në vitin 2024

Ndërkombëtare
Messi ka bindur PSG-në që të marrë një vendim drastik për transferimet, që mund të ndikojë në të gjithë Evropën

Messi ka bindur PSG-në që të marrë një vendim drastik për transferimet, që mund të ndikojë në të gjithë Evropën

Ligue 1
Messi apo Ronaldo? Hazard ‘injoron’ të dytë kur zgjedh më të mirin në histori

Messi apo Ronaldo? Hazard ‘injoron’ të dytë kur zgjedh më të mirin në histori

Ndërkombëtare
Messi zbulon arsyen pse nuk luajti në miqësore ndaj Hong Kongut, e cila çoi në përplasje me qeverinë kineze

Messi zbulon arsyen pse nuk luajti në miqësore ndaj Hong Kongut, e cila çoi në përplasje me qeverinë kineze

Ndërkombëtare
Messi pritet të marrë pjesë në Lojërat Olimpike, por legjenda e PSG-së tregon se argjentinasin e pret një befasi e pakëndshme

Messi pritet të marrë pjesë në Lojërat Olimpike, por legjenda e PSG-së tregon se argjentinasin e pret një befasi e pakëndshme

Ligue 1
Ronaldinho refuzoi të emëronte Messin si më të mirin dhe pretendoi se tre lojtarë janë më të fortë

Ronaldinho refuzoi të emëronte Messin si më të mirin dhe pretendoi se tre lojtarë janë më të fortë

Ndërkombëtare
“Ato bazohen në marketing, para dhe reklama” – Rodri kritikon ashpër çmimin e Topit të Artë

“Ato bazohen në marketing, para dhe reklama” – Rodri kritikon ashpër çmimin e Topit të Artë

Ndërkombëtare
Dani Carvajal i jep fund debatit Messi-Ronaldo me një përgjigje brilante

Dani Carvajal i jep fund debatit Messi-Ronaldo me një përgjigje brilante

Ndërkombëtare
“Ne nuk ishim miq të mirë” – Ish-ylli i Barcelonës tregon për përleshjen e ashpër që kishte pasur me Messin

“Ne nuk ishim miq të mirë” – Ish-ylli i Barcelonës tregon për përleshjen e ashpër që kishte pasur me Messin

Ndërkombëtare
“Pekini nuk organizon ndeshje ku luan Lionel Messi” – Kina ia anulon dy miqësore Argjentinës

“Pekini nuk organizon ndeshje ku luan Lionel Messi” – Kina ia anulon dy miqësore Argjentinës

Përfaqësueset
Messi apo Ronaldo? Haaland zgjedh ekipin e tij të ëndrrave me pesë lojtarë

Messi apo Ronaldo? Haaland zgjedh ekipin e tij të ëndrrave me pesë lojtarë

Ndërkombëtare
“Është si një shuplakë në fytyrë” – çfarë refuzoi Leo Messi në Hong Kong, dhe pse kinezëve nuk po iu kalon inati  

“Është si një shuplakë në fytyrë” – çfarë refuzoi Leo Messi në Hong Kong, dhe pse kinezëve nuk po iu kalon inati  

Ligat tjera
Jose Mourinho tregon lojtarin për të cilin është penduar që nuk e ka stërvitur në karrierën e tij

Jose Mourinho tregon lojtarin për të cilin është penduar që nuk e ka stërvitur në karrierën e tij

Ndërkombëtare
Edhe po të bëhen bashkë Ronaldo dhe Messi, nuk mund të kalojnë pasurinë e ish-sportistit më të pasur në botë

Edhe po të bëhen bashkë Ronaldo dhe Messi, nuk mund të kalojnë pasurinë e ish-sportistit më të pasur në botë

Ndërkombëtare
Kinezët janë tërbuar me  Lionel Messi pasi ai luajti një ndeshje në Japoni

Kinezët janë tërbuar me Lionel Messi pasi ai luajti një ndeshje në Japoni

Ligat tjera
“Çfarë lideri i neveritshëm” – tifozët reagojnë teksa Messi shihet duke qeshur me penalltinë që e humbi lojtari i Inter Miamit

“Çfarë lideri i neveritshëm” – tifozët reagojnë teksa Messi shihet duke qeshur me penalltinë që e humbi lojtari i Inter Miamit

Ligat tjera
Messi është dukshëm përpara me përqindje ndaj Ronaldos kur bëhet fjalë për çmimin e lojtarit të ndeshjes

Messi është dukshëm përpara me përqindje ndaj Ronaldos kur bëhet fjalë për çmimin e lojtarit të ndeshjes

Ndërkombëtare
Leite Kaka zgjedh ekipin e tij të ëndrrave, lë jashtë më të madhin mes tyre

Leite Kaka zgjedh ekipin e tij të ëndrrave, lë jashtë më të madhin mes tyre

Ndërkombëtare