LAJMI I FUNDIT:

Joe Manganiello zyrtarizon lidhjen me të dashurën e re pas finalizimit të divorcit nga Sofia Vergara

Joe Manganiello zyrtarizon lidhjen me të dashurën e re pas finalizimit të divorcit nga Sofia Vergara
Foto: Getty Images

Nuk zgjati shumë, por Joe Manganiello, nuk është më i disponueshëm në treg si beqar pasi aktori ka pozuar për një foto me të dashurën e tij në rrjetet sociale.

Manganiello postoi një foto me Caitlin O’Connor në Instagram, disa ditë pasi çifti thuhet se ishte bashkë, pas divorcit të tij nga aktorja e “Modern Family”, Sofia Vergara në 2023.

Të dielën, aktori i ‘Magic Mike’, 47 vjeç, ndau një seri imazhesh me 2.8 milionë ndjekësit e tij në platformë dhe fansat me sy shqiponjë vunë re se një nga fotot shfaqej me O’Connor që dukej shumë i dashuruar.


Foto: Screenshot/Instagram

Postimi i Manganiello vjen vetëm disa ditë pasi TMZ zbuloi se çifti u transferua së bashku pasi thuhet se filluan të takoheshin në shtator të vitit të kaluar.

Sofia Vergara dhe Joe Manganiello finalizojnë divorcin e tyre
Lexo po ashtu Sofia Vergara dhe Joe Manganiello finalizojnë divorcin e tyre

Manganiello dhe O’Connor janë shumë të dashuruar dhe janë lidhur me rrënjët e tyre në Pittsburg dhe pasionin për të udhëtuar.

Romanca e dyshes vjen vetëm disa javë pas divorcit të Manganiello nga modelja kolumbiane Vergara.

Dyshja finalizuan divorcin e tyre në fillim të këtij muaji pas tetë vitesh martesë, pasi kishin njoftuar reciprokisht se po ndaheshin në korrik 2023. /Telegrafi/

Joe dhe Sofia Vergara

Në trend Magazina

Më shumë

"Ju djema jeni nga Kosova?", momenti kur Bebe Rexha befasohet nga të rinjtë shqiptarë që i dhuruan tapetin e veçantë

Magazina
Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Magazina
Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Magazina
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

Magazina
Kalo në kategori