LAJMI I FUNDIT:

Sofia Vergara shfaqet në super formë në daljen e parë publike që nga njoftimi për ndarje nga bashkëshorti Joe Manganiello

Sofia Vergara shfaqet në super formë në daljen e parë publike që nga njoftimi për ndarje nga bashkëshorti Joe Manganiello

Sofia Vergara, e cila njoftoi ndarjen e saj nga Joe Manganiello në fillim të këtij muaji, u pa për herë të parë në publik e veshur me një fustan me printe tigri të ngushtë dhe me këpucë të larta me platformë nga ‘Christian Louboutin’.

Fustanin, i cili kishte mëngë të gjata dhe një dekolte të hapur, ajo e kombinoi me një çantë të zezë ‘Chanel’.

Flokët e Vergarës i ranë mbi supet e saj në valë të lëshuara teksa ajo iu bashkua një shoqeje në restorantin “Bird Streets Club” në West Hollywood.


Ylli latin dukej elegante dhe në formë të mrekullueshme vetëm pak javë pas konfirmimit të ndarjes nga partneri.

Kjo shënon një nga daljet e para publike të aktores që kur ajo dhe Manganiello, 46 ​​vjeç, zbuluan se po ndaheshin pas shtatë vitesh martesë.

“Ne kemi marrë vendimin e vështirë për t’u divorcuar”, tha çifti në fillim të këtij muaji.

“Si dy njerëz që e duam dhe kujdesemi shumë për njëri-tjetrin, ne kërkojmë me mirësjellje respektimin e privatësisë sonë në këtë moment ndërsa lundrojmë në këtë fazë të re të jetës sonë”, shtuan dyshja.

Një burim tha gjithashtu se dyshja ishin “të ndarë për një kohë” dhe kishin zgjedhur të merrnin “disa kohë distancë nga njëri-tjetri për të menduar për të ardhmen e tyre”.

Aktori i “True Blood” vazhdoi të aplikonte për divorc, duke përmendur “dallimet e papajtueshme” si arsyen e prishjes së martesës së tyre. Ai punësoi gjithashtu avokaten e famshme të divorcit Laura Wasser.

Sofia Vergara ndahet nga bashkëshorti Joe Manganiello pas shtatë vitesh martesë
Lexo po ashtu Sofia Vergara ndahet nga bashkëshorti Joe Manganiello pas shtatë vitesh martesë

Ndërsa çifti nuk bëri të ditur arsyet specifike pas ndarjes së tyre, burime të shumta pohuan se ajo lidhej me dëshirën e tij për të pasur fëmijë.

Vergara – e cila ka djalin 31-vjeçar Manolo me ish-bashkëshortin e saj Joe Gonzalez – ishte përfshirë më parë në një betejë gjyqësore prej vitesh për kujdestarinë me ish të fejuarin Nick Loeb.

Nuk është e qartë se ku qëndronte ajo në temën e fëmijëve kur ajo dhe Manganiello u martuan në nëntor 2015 .

Një mik i aktores gjithashtu i dha Page Six disa njohuri për gjendjen e marrëdhënies së tyre, duke pretenduar se Manganiello ishte një “partner kryesisht jombështetës”.

Ylli i “Hot Pursuit” festoi së fundmi ditëlindjen e saj të 51-të me një arratisje italiane e rrethuar nga një grup miqsh. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Nuk pritej, por djali i njeriut më të pasur në Indi u dhuron miqve të tij në dasmë ora me vlerë 180 mijë euro

Nuk pritej, por djali i njeriut më të pasur në Indi u dhuron miqve të tij në dasmë ora me vlerë 180 mijë euro

Magazina
Momente që nuk duhen humbur - takimi emocionues i Moratas me bashkëshorten pas fitores së Spanjës në Euro 2024

Momente që nuk duhen humbur - takimi emocionues i Moratas me bashkëshorten pas fitores së Spanjës në Euro 2024

Magazina
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Të famshmit që morën pjesë në dasmën më të përfolur të momentit, e cila kushtoi mbi 500 milionë euro

Të famshmit që morën pjesë në dasmën më të përfolur të momentit, e cila kushtoi mbi 500 milionë euro

Magazina
Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Magazina
Kalo në kategori