LAJMI I FUNDIT:

Sofia Vergara ndahet nga bashkëshorti Joe Manganiello pas shtatë vitesh martesë

Sofia Vergara ndahet nga bashkëshorti Joe Manganiello pas shtatë vitesh martesë

Sofía Vergara dhe bashkëshorti Joe Manganiello janë ndarë dhe po divorcohen pas shtatë vitesh martesë.

Çifti thannë një deklaratë për mediat ndërkomëbtare se kanë marrë vendim të shkurorëzohen dhe se kërkojnë respektim të privatësisë së tyre gjatë kësaj periudhe.

“Kemi marrë vendimin e vështirë për t’u divorcuar. Si dy njerëz që e duam dhe kujdesemi shumë për njëri-tjetrin, ne kërkojmë me mirësjellje respektimin e privatësisë sonë në këtë kohë ndërsa lundrojmë në këtë fazë të re të jetës sonë”, thuhet në deklaratë, shkruan PageSix.


Bukuroshja e “Modern Family” aktualisht po feston ditëlindjen e saj të 51-të në Itali me një numër miqsh – por pa Manganiello apo unazën e saj të martesës.

“Sofía dhe Joe janë duke u ndarë për një kohë tani dhe po largohen nga njëri-tjetri për të menduar për të ardhmen e tyre”, tha një burim më parë.

Çifti u pa së bashku për herë të fundit muajin e kaluar në Hoboken, New Jersey, teksa Vergara vizitoi Manganiello, 46 ​​vjeç, në xhirimet e projektit të tij të ri “Nonnas” me Vince Vaughn.

Vergara, një gjyqtare në spektaklin “America’s Got Talent”, është në Capri me miqtë e saj më të mirë dhe po argëtohet në makisimum, duke postuar një seri fotosh seksi në Instagram.

Por mungesa e Manganiello nuk ka kaluar pa u vënë re nga fansat në Instagram, pasi Vergara më vonë postoi një foto me mesazhin: Kur jeta të jep limon, vini në Itali për t’i shtrydhur ato.

Të gjitha lajmet nga Sofia Vergara
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Sofia Vergara

Çifti u pa për herë të parë në publik së bashku në korrik të vitit 2014, pasi dolën në disa takime sekrete një muaj më parë.

Aktorja më e paguar televizive e vitit 2018 konfirmoi lidhjen e tyre në gusht 2014 gjatë një interviste për Extra.

Dyshja u martuan në një ceremoni shumë ekstravagante dhe magjepsëse me rreth 400 persona në resortin The Breakers në Palm Beach, Florida, në nëntor 2015. Ata nuk kanë fëmijë bashkë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Magazina
Me temën “Shembje Patriarkatit”, festivali Anibar 2024 hap siparin e edicionit të 15-të në një mbrëmje madhështore në Pejë

Me temën “Shembje Patriarkatit”, festivali Anibar 2024 hap siparin e edicionit të 15-të në një mbrëmje madhështore në Pejë

Magazina
Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Magazina
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
Kalo në kategori