LAJMI I FUNDIT:

Pas ndarjes nga Joe Manganiello, Sofia Vergara shihet në një darkë romantike me kirurgun Justin Saliman

Pas ndarjes nga Joe Manganiello, Sofia Vergara shihet në një darkë romantike me kirurgun Justin Saliman

Sofia Vergara doli për një takim romantik në Los Angeles të premten në mbrëmje me një burrë misterioz, të cilin PageSix mund ta zbulojë ekskluzivisht është kirurgu ortoped Justin Saliman.

Ylli i “Modern Family”, 51 vjeç, dhe i dashuri i saj i ri u fotografuan duke shkuar për darkë në Beverly Hills, Kaliforni, afër vendit ku Kim Kardashian po mbante ditëlindjen e saj të 43-të.

Mirëpo, mësohet se aktorja nuk ishte një në mesin e të ftuarve në festën e yllit të Kardashian dhe thjesht ndodhej në të njëjtën afërsi.


Foto: Backgrid

Për daljen e saj me mjekun e pashëm, Vergara kishte veshur një korse të zezë me dantella, pantallona të gjera dhe taka të zeza.

Ndërkohë, Salimani dukej elegant me një bluzë dhe xhinse të kaltra të mbyllur.

Sipas një biografie në internet, mjeku ka një arsim të Ivy League, pasi ai përfundoi një bursë në Universitetin Stanford. Ai gjithashtu ka një diplomë mjekësore nga Shkolla e Mjekësisë e Universitetit të Kolorados.

Profesionisti inteligjent mjekësor është “një kirurg ortoped i trajnuar me mjekësi sportive dhe artroskopi, i specializuar në trajtimin e ruajtjes së kyçeve të dëmtimeve të shpatullës, ijeve dhe gjurit”, sipas faqes.

Foto: Backgrid

Thuhet se ai madje shpiku një “pajisje revolucionare për riparimin e meniskut” dhe zotëron një startup mjekësor.

Megjithatë, Saliman nuk është i huaj për skenën e Hollyëoodit, pasi më parë ai ishte i martuar me aktoren Bree

Turner, e njohur për shfaqjen televizive “Grimm” dhe klasiken rom-com “The Ugly Truth”.

Të gjitha lajmet nga Sofia Vergara
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Sofia Vergara

Megjithatë, sipas People , ish-çifti u nda në vitin 2018.

Turner, 46 vjeç, bëri kërkesë për divorc nga Saliman, duke përmendur “dallimet e papajtueshme”, pas 10 vitesh dhe dy fëmijëve së bashku.

Foto: Backgird

Vergara, nga ana e saj, është e sapo divorcuar. Ajo dhe Joe Manganiello sapo dhanë martesës në korrik pas shtatë vitesh martesë.

Gjyqtari i “America’s Got Talent” dhe aktori i “Magic Mike” u ndanë pjesërisht për shkak të dëshirës së tij për të pasur fëmijë , sipas një burimi.

Manganiello, 46 ​​vjeç, që atëherë ka vazhduar me aktoren Caitlin O’Connor , e cila është 13 vjet më e vogël se ai.

Ndërkohë, Saliman është burri i parë me të cilin Vergara është lidhur në mënyrë romantike pas divorcit nga Manganiello. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Magazina
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
Kalo në kategori