LAJMI I FUNDIT:

Sofia Vergara thotë se u nda nga Joe Manganiello për vendimin për të pasur fëmijë

Sofia Vergara thotë se u nda nga Joe Manganiello për vendimin për të pasur fëmijë

Sofia Vergara thuhet se ka folur për ndarjen e saj nga Joe Manganiello.

Në një intervistë për gazetën spanjolle El Pais, ylli i “Griselda” zbuloi se ajo dhe Manganiello nuk ishin dakord për të pasur fëmijë, sipas revistës People.

“Martesa ime u prish sepse burri im ishte më i ri; ai donte të kishte fëmijë dhe unë nuk doja të bëhesha një nënë e vjetër”, tha Vergara.


Foto: Getty Images

“Mendoj se nuk është e drejtë me fëmijën. Unë e respektoj këdo që e bën këtë, por kjo nuk është më për mua”.

Të gjitha lajmet nga Sofia Vergara
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Sofia Vergara

Vergara, 51 vjeçe, është nënë e një djali të rritur Manolo, të cilin e ndan me ish-bashkëshortin.

Foto: Getty Images

Manganiello është 47 vjeç.

Vergara tha se është gati të kalojë në fazën tjetër të jetës së saj.

Foto: Getty Images

“Kam pasur një djalë në moshën 19 vjeçare, i cili tani është 32 vjeç dhe jam gati të bëhem gjyshe, jo nënë”, tha ajo.

“Pra, nëse dashuria vjen, duhet të vijë me fëmijët e tij”. /Telegrafi/

Foto: Getty Images