LAJMI I FUNDIT:

Disa me komplimente, tjerët nuk besojnë se është ajo – poza pa grim e Sofia Vergaras i lë fansat të ndarë

Disa me komplimente, tjerët nuk besojnë se është ajo – poza pa grim e Sofia Vergaras i lë fansat të ndarë

Aktorja kolumbiano-amerikane, Sofia Vergara, konsiderohet si një nga femrat më të bukura të ditëve të sotme dhe këtë e ka konfirmuar duke publikuar imazhe në gjendjen e saj natyrale. Megjithatë, ka pasur edhe nga ata që nuk e kanë njohur.

51-vjeçarja ka shpërndarë një fotografi në Instagram ku shfaqet me familjarët me hënën në sfond, por ky fenomen natyror ka mbetur në sfond. Të gjithë e komentuan paraqitjen e saj pa makijazh.

Komentet pozitive ishin të llojit: “A është kjo Sofia pa grim, bukuri natyrale, perfeksion”; “Dukesh e jashtëzakonshme pa grim”.


(Foto: Instagram/sofiavergara)

Mirëpo, ka pasur edhe nga ata për të cilët ajo dukej shumë ndryshe duke pozuar pa makijazh: “Nuk e njoha, a është kjo Sofia?”; “A je ti?”.

Me bikini njëpjesëshe, Sofia Vergara rikthehet në qendër të vëmendjes pas lajmit për shkurorëzim
Lexo po ashtu Me bikini njëpjesëshe, Sofia Vergara rikthehet në qendër të vëmendjes pas lajmit për shkurorëzim

Aktorja bukuroshe tërheq vëmendjen me bukurinë e saj natyrale dhe nuk i është nënshtruar asnjë ndërhyrjeje estetike deri më tani duke thënë se nuk ka frikë nga plakja, porse nuk është kundër operacioneve plastike. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Gratë humbasin ndjenjat e dashurisë në martesë shumë më shpejt se burrat, tregon një studim i ri

Gratë humbasin ndjenjat e dashurisë në martesë shumë më shpejt se burrat, tregon një studim i ri

Në çift
Kush do ta kishte menduar: Ja sa kohë u duhet femrave që të mërziten nga seksi me të njëjtin mashkull

Kush do ta kishte menduar: Ja sa kohë u duhet femrave që të mërziten nga seksi me të njëjtin mashkull

Në çift
Tetë gabime që po ju plakin më herët se që duhet, disa të pafalshme

Tetë gabime që po ju plakin më herët se që duhet, disa të pafalshme

Femra
Uji i trëndafilit fshin aknet e qumështit

Uji i trëndafilit fshin aknet e qumështit

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Metoda me lugë për aplikimin e hijes, jep rezultatin që ju dëshironi

Metoda me lugë për aplikimin e hijes, jep rezultatin që ju dëshironi

Femra
Mos e vishni bluzën në këtë mënyrë, transformojeni shpejt me vetëm një llastik flokësh

Mos e vishni bluzën në këtë mënyrë, transformojeni shpejt me vetëm një llastik flokësh

Femra
Kalo në kategori