LAJMI I FUNDIT:

Sofia Vergara është duke pushuar në Itali, fotografitë me kostum larjeje ‘rrënuan’ Instagramin

Sofia Vergara është duke pushuar në Itali, fotografitë me kostum larjeje ‘rrënuan’ Instagramin
(Foto: Instagram/sofiavergara)

Aktorja kolumbiane Sofia Vergara dëshmoi edhe një herë me fotografi të reja se pse shumëkush e konsideron ndër femrat më të bukura në botë.

Aktualisht, ajo është duke pushuar në Itali, ndërsa ka pozuar me rroba banje njëcopëshe duke i mahnitur 30 milionë ndjekësit e saj në Instagram, të cilët i ka falënderuar për mbështetjen.

“Faleminderit të gjithëve. Faleminderit që jeni gjithmonë me mua. Faleminderit që më mbështetni në çdo gjë që bëj. Puthje nga Italia”, ka shkruar ajo.


(Foto: Instagram/sofiavergara)

Ky njoftim mblodhi afro dy milionë pëlqime dhe komentet ishin plot lëvdata.

Me fotografi provokuese buzë pishinës, Sofia Vergara tregon si duhet shijuar verën
Lexo po ashtu Me fotografi provokuese buzë pishinës, Sofia Vergara tregon si duhet shijuar verën

Aktorja bukuroshe ka festuar së fundmi ditëlindjen e saj të 51-të, ndërsa kishte thënë për Women’s Health se nuk ka aspak frikë nga plakja, prandaj nuk ka zgjedhur të bëjë ndërhyrje estetike. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/sofiavergara)

Në trend Magazina

Më shumë
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Magazina
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
Kalo në kategori