LAJMI I FUNDIT:

Sofia Vergara: Gjoksi im i madh dhe trupi më hapën të gjitha dyert, ishin bileta ime për në Hollywood

Sofia Vergara: Gjoksi im i madh dhe trupi më hapën të gjitha dyert, ishin bileta ime për në Hollywood
Sofia Vergara (Foto: Sofia Vergara/Instagram)

Sofia Vergara pranoi se trupi i saj ishte “bileta” e saj për në botën e të famshmëve, por se personazhi e mbajti atë në skenë për shumë vite.

Aktorja kujtoi fillimin e karrierës së saj dhe kohën kur ishte modele dhe gjithë meritat e famës botërore ia atribuon pamjes së saj të mirë, shkruan El Pais.

“Gjoksi im i madh dhe trupi më hapën dyert. Ishin bileta ime për në botë kur isha 20 vjeçe dhe fillova si modele, por sot jam 51 vjeçe dhe jam ende këtu”, tha ajo.


Sofia Vergara (Foto: Sofia Vergara/Instagram)

Megjithatë, edhe pse është e sinqertë për faktin se pamja e saj e ndihmoi të arrinte në botën e Hollywoodit, ajo beson se karakteri i saj e mbajti sërish në skenë.

“Ka femra më të bukura dhe më të reja, që kanë gjoks më të madh dhe trup më të mirë se unë, por unë jam ende këtu sepse kam treguar se mundem”, shtoi ajo.

Vergara theksoi se problemi i të tjerëve është se i shohin vetëm gjoksin dhe jo talentin që ka. /Telegrafi/

Sofia Vergara (Foto: Sofia Vergara/Instagram)

Në trend Magazina

Më shumë
Nuk pritej, por djali i njeriut më të pasur në Indi u dhuron miqve të tij në dasmë ora me vlerë 180 mijë euro

Nuk pritej, por djali i njeriut më të pasur në Indi u dhuron miqve të tij në dasmë ora me vlerë 180 mijë euro

Magazina
Momente që nuk duhen humbur - takimi emocionues i Moratas me bashkëshorten pas fitores së Spanjës në Euro 2024

Momente që nuk duhen humbur - takimi emocionues i Moratas me bashkëshorten pas fitores së Spanjës në Euro 2024

Magazina
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Të famshmit që morën pjesë në dasmën më të përfolur të momentit, e cila kushtoi mbi 500 milionë euro

Të famshmit që morën pjesë në dasmën më të përfolur të momentit, e cila kushtoi mbi 500 milionë euro

Magazina
Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Lamine Yamal bën fotografi me të dashurën e tij të përfolur, pas fitores në Euro 2024

Magazina
Kalo në kategori