LAJMI I FUNDIT:

Sofia Vergara shkëlqen me fustan të kuq, ndërsa merr pjesë në “SAG” Awards 2024

Sofia Vergara shkëlqen me fustan të kuq, ndërsa merr pjesë në “SAG” Awards 2024

Sofia Vergara dukej e pabesueshme me një fustan të kuq, teksa merrte pjesë në ndarjen e çmimeve të “Screen Actors Guild” të së shtunës në LA.

Ylli i “Modern Family”, 51 vjeç, i cili u bashkua me kastin në këtë ngjarje, shfaqi dekoltenë dhe belin e saj të vogël në fustanin pa rripa, teksa pozonte.

Fustani ishte i mbështjellë me temina dhe ylli stiloi flokët e saj me valë të buta, shkruan DailyMail.


Ylli, e cila së fundi u divorcua nga Joe Manganiello, u aksesua me një palë vathë diamanti dhe një makijazh “smokey”.

Sofia iu bashkua bashkëyjeve Ed O’Neill, Ty Burrell, Julie Bowen, Eric Stonestreet, dhe Jesse Tyler Ferguson, në skenë.

Në një moment Vergara mbylli serinë e saj të re në Netflix, “Griselda”, por u qortua ndërsa “Stonestreet” tha me tallje: “Jesse, paguaj”. Të thashë se do ta përmendte në 10 sekondat e para.”

Ndërkohë, bashkëylli i saj Julie pati një moment të sajin gazmor teksa u shpërqendrua nga ylli i “Barbie” Ryan Gosling në audiencë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Ju djema jeni nga Kosova?", momenti kur Bebe Rexha befasohet nga të rinjtë shqiptarë që i dhuruan tapetin e veçantë

Magazina
Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Magazina
Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Magazina
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

Magazina
Kalo në kategori