LAJMI I FUNDIT:

Kate Winslet

55 Artikuj

Hoqi dorë nga zhveshja, por kjo nuk zgjati shumë – Kate Winslet shfaqet pa rroba në skenat e filmit të ri

Hoqi dorë nga zhveshja, por kjo nuk zgjati shumë – Kate Winslet shfaqet pa rroba në skenat e filmit të ri

TV / Film
Si duken dhe çfarë bëjnë pas 25 vitesh aktorët e filmit ikonik “Titanic”?

Si duken dhe çfarë bëjnë pas 25 vitesh aktorët e filmit ikonik “Titanic”?

TV / Film
Ka ardhur paraqitja e shkurtër e “Avatar: The Way of Water”

Ka ardhur paraqitja e shkurtër e “Avatar: The Way of Water”

TV / Film
Kate Winslet lëndohet gjatë xhirimeve në Dubrovnik dhe dërgohet në spital

Kate Winslet lëndohet gjatë xhirimeve në Dubrovnik dhe dërgohet në spital

Yjet
U takua me Leonardo DiCaprion pas një kohe të gjatë, Kate Winslet thotë se nuk mund t’i ndalte lotët

U takua me Leonardo DiCaprion pas një kohe të gjatë, Kate Winslet thotë se nuk mund t’i ndalte lotët

Yjet
Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Yjet
Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

Yjet
Rikthehet në rrjetet sociale përfundimi alternativ i filmit “Titanic”

Rikthehet në rrjetet sociale përfundimi alternativ i filmit “Titanic”

TV / Film
Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Modë
Kate Winslet thyen rekordin e Tom Cruise pasi qëndroi nën ujë për shtatë minuta gjatë një skene për “Avatar 2”

Kate Winslet thyen rekordin e Tom Cruise pasi qëndroi nën ujë për shtatë minuta gjatë një skene për “Avatar 2”

TV / Film
Njëzetenjë çifte aktorësh që kanë ndryshuar shumë me kohën, por që ende i duam njëjtë

Njëzetenjë çifte aktorësh që kanë ndryshuar shumë me kohën, por që ende i duam njëjtë

Yjet
Yjet e filmit “Contagion” bëhen bashkë për të dhënë këshilla lidhur me coronavirusin

Yjet e filmit “Contagion” bëhen bashkë për të dhënë këshilla lidhur me coronavirusin

Yjet
Njëzetedy të famshmit që u refuzuan në fillimet e tyre, por tani janë të famshëm botërisht

Njëzetedy të famshmit që u refuzuan në fillimet e tyre, por tani janë të famshëm botërisht

Yjet
Njëmbëdhjetë rolet e famshme filmike që aktorët e njohur i refuzuan dhe u luajtën nga tjetër kush

Njëmbëdhjetë rolet e famshme filmike që aktorët e njohur i refuzuan dhe u luajtën nga tjetër kush

TV / Film
Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura

Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura

Yjet
Njëmbëdhjetë aktoret e guximshme që sakrifikuan bukurinë e tyre për një rol në film

Njëmbëdhjetë aktoret e guximshme që sakrifikuan bukurinë e tyre për një rol në film

Yjet
Celine Dion përgjigjet në pyetjen rreth mbijetesës së mundshme të karakterit kryesor në “Titanic”

Celine Dion përgjigjet në pyetjen rreth mbijetesës së mundshme të karakterit kryesor në “Titanic”

Po Flitet
Gjashtëmbëdhjetë të famshmet që u bënë më të reja dhe të bukura brenda një dekade

Gjashtëmbëdhjetë të famshmet që u bënë më të reja dhe të bukura brenda një dekade

Yjet
Dymbëdhjetë aktoret flokë-kuqe që publiku i admiron

Dymbëdhjetë aktoret flokë-kuqe që publiku i admiron

Yjet
Banjë, garazh dhe rafte librash: Ku i mbajnë disa prej yjeve botërore statujat e Oscarëve?

Banjë, garazh dhe rafte librash: Ku i mbajnë disa prej yjeve botërore statujat e Oscarëve?

Yjet
Pesëmbëdhjetë aktore që sakrifikuan bukurinë e tyre për role filmi

Pesëmbëdhjetë aktore që sakrifikuan bukurinë e tyre për role filmi

Yjet
Gjashtëmbëdhjetë yjet e famshëm që definitivsht “thyen” plakjen, duke u dukur gjithnjë të rinj

Gjashtëmbëdhjetë yjet e famshëm që definitivsht “thyen” plakjen, duke u dukur gjithnjë të rinj

Yjet
Njëzet yjet e famshëm që nuk mund të besojmë se janë lindur në të njëjtin vit

Njëzet yjet e famshëm që nuk mund të besojmë se janë lindur në të njëjtin vit

Yjet
Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

Yjet