LAJMI I FUNDIT:

Kate Winslet tregon për lidhjen e veçantë që kishte me Leonardo DiCaprio, teksa xhironin Titanikun

Kate Winslet tregon për lidhjen e veçantë që kishte me Leonardo DiCaprio, teksa xhironin Titanikun

Kate Winslet ka përshkruar se si ajo dhe Leonardo DiCaprio u përshtatën menjëherë, në xhirimet e filmit të tyre epik dhe romantik të vitit 1997, “Titanic”.

Aktorja gjithashtu tegoi se si ajo mbeti ende në kontakt me aktorin 49-vjeçar mbi 25 vjet pas publikimit të filmit.

Winslet e filloi intervistën e saj duke folur për mënyrën sesi sjellja energjike e DiCaprios e bëri atë shpejt të dashur për kastin dhe ekipin e Titanikut, shkruan DailyMail.

Ajo kujtoi përmes “Entertainment Tonight”: “Ai ishte një lloj ‘rrëmuje’ me gjymtyrë të gjata, të dobëta dhe të pakoordinuara. Dhe ai ishte thjesht shumë i lirë me veten e tij dhe kishte këtë energji të ndezur që ishte vërtet magnetike.”

Aktorja fituese e çmimit “Oscar” kujtoi se kishte menduar: “Oh, kjo do të jetë argëtuese. Ne patjetër do të shkojmë mirë. Dhe ne thjesht ashtu bëmë me të vërtetë. Ne e bëmë me të vërtetë.”

Aktorja e “The Eternal Sunshine Of The Spotless Mind” tregoi më pas se të punoje me DiCaprion ishte krejtësisht e natyrshme.

“Sapo fillova të punoja me Leon, ne ishim në gjendje të gjenim disi ritmin tonë. Dhe është e mahnitshme të shikosh mbrapa dhe të mendosh përsëri për të gjithë”, kujton ajo.

Winslet zbuloi gjithashtu se ajo ishte ende në kontakt të ngushtë me yllin e “The Wolf Of Wall Street”.

Ajo shtoi: “Ne gjithmonë do ta bëjmë atë telefonatë, menjëherë. Nuk ka fjalë “Prisni, do t’ju telefonoj nesër”. Është e menjëhershme. Dhe kjo është në të vërtetë diçka e mrekullueshme. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori