LAJMI I FUNDIT:

Dymbëdhjetë aktoret flokë-kuqe që publiku i admiron

Dymbëdhjetë aktoret flokë-kuqe që publiku i admiron

Disa i pëlqejnë flokët e kuqe, disa mund të mendojnë se pamja e tyre është e këndshme, por askush nuk mbetet indiferent.

Bright Side ka sjell një listë me 12 aktoret më joshëse të cilat janë flokë-kuqe.


Për koiçidencë, shumë prej aktoreve më të famshme të kinematografisë viteve të fundit, kanë pasur këtë ngjyrë flokësh.

Ato duken shumë tërheqëse, teksa shumica prej tyre janë edhe fituese të çmimit “Oscar”.

Në vazhdim, ju prezantojmë me 12 aktoret flokë-kuqe më tërheqëse. /Telegrafi/

Emma Stone

Christina Hendricks

Gillian Anderson

Sophie Turner

Nicole Kidman

Jessica Chastain

Kate Winslet

Julianne Moore

Marcia Cross

Cynthia Nixon
Rose McGowan

Isla Fisher

Në trend Magazina

Më shumë
Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Magazina
Butrint Imeri i paguan gjobën fansit që u dënua nga policia duke dëgjuar një nga këngët e tij

Butrint Imeri i paguan gjobën fansit që u dënua nga policia duke dëgjuar një nga këngët e tij

Magazina
Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Magazina
U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

Magazina
DJ PM, Dagz, Ledri, Lumi B dhe Labi sjellin ripërpunimin e këngës së famshme “Kujt i paske ngja”

DJ PM, Dagz, Ledri, Lumi B dhe Labi sjellin ripërpunimin e këngës së famshme “Kujt i paske ngja”

Magazina
Meriton Mjekiqi pas përfundimit të Big Brother: Po përpiqem të komunikoj me djalin dhe të iki ta takoj

Meriton Mjekiqi pas përfundimit të Big Brother: Po përpiqem të komunikoj me djalin dhe të iki ta takoj

Magazina
Kalo në kategori