LAJMI I FUNDIT:
Sophie Turner

Sophie Turner

50 Artikuj

Yjet e “Game Of Thrones” Sophie Turner dhe Kit Harington, ribashkohen në filmin horror të ardhshëm “The Dreadful”

Yjet e “Game Of Thrones” Sophie Turner dhe Kit Harington, ribashkohen në filmin horror të ardhshëm “The Dreadful”

Yjet
Pas ndarjes nga Joe Jonas, Sophie Turner zyrtarizon lidhjen e re

Pas ndarjes nga Joe Jonas, Sophie Turner zyrtarizon lidhjen e re

Po Flitet
Çiftet e famshme që u ndanë, u martuan dhe u fejuan në vitin 2023

Çiftet e famshme që u ndanë, u martuan dhe u fejuan në vitin 2023

Yjet
Sophie Turner konfirmon romancën e saj me Peregrine Pearson, ndërsa ata puthen mes divorcit të saj nga Joe Jonas

Sophie Turner konfirmon romancën e saj me Peregrine Pearson, ndërsa ata puthen mes divorcit të saj nga Joe Jonas

Yjet
Zbulohet emri i vajzës së dytë të Joe Jonas dhe Sophie Turner, 14 muaj pas lindjes së saj

Zbulohet emri i vajzës së dytë të Joe Jonas dhe Sophie Turner, 14 muaj pas lindjes së saj

Yjet
Sophie Turner dhe Joe Jonas shihen për herë të parë bashkë që nga raportimet për ndarje

Sophie Turner dhe Joe Jonas shihen për herë të parë bashkë që nga raportimet për ndarje

Po Flitet
Pas ndarjes, Sophie Turner dhe Joe Jonas në ‘luftë’ për kujdestarinë e fëmijëve

Pas ndarjes, Sophie Turner dhe Joe Jonas në ‘luftë’ për kujdestarinë e fëmijëve

Yjet
Joe Jonas flet për herë të parë për divorcin nga Sophie Turner: Mos u besoni thashethemeve

Joe Jonas flet për herë të parë për divorcin nga Sophie Turner: Mos u besoni thashethemeve

Yjet
Sophie Turner thyen heshtjen pas divorcit nga Joe Jonas

Sophie Turner thyen heshtjen pas divorcit nga Joe Jonas

Yjet
Joe Jonas dhe Sophie Turner kishin jetuar jetë të ndara prej muajsh përpara se këngëtari të paraqiste kërkesën për divorc

Joe Jonas dhe Sophie Turner kishin jetuar jetë të ndara prej muajsh përpara se këngëtari të paraqiste kërkesën për divorc

Yjet
Joe Jonas dhe Sophie Turner drejt ndarjes pas katër vitesh martesë

Joe Jonas dhe Sophie Turner drejt ndarjes pas katër vitesh martesë

Yjet
Joe Jonas dhe Sophie Turner bëhen prindër për herë të dytë

Joe Jonas dhe Sophie Turner bëhen prindër për herë të dytë

Yjet
Shtatzëna Sophie Turner shfaq barkun e rrumbullakosur në kopertinën e revistës “Elle UK”

Shtatzëna Sophie Turner shfaq barkun e rrumbullakosur në kopertinën e revistës “Elle UK”

Modë
Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në Met Gala 2022

Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në Met Gala 2022

Grim
Sophie Turner dhe Joe Jonas në pritje të fëmijës së dytë

Sophie Turner dhe Joe Jonas në pritje të fëmijës së dytë

Po Flitet
Sophie Turner rikthehet te flokët me ngjyrë të kuqe

Sophie Turner rikthehet te flokët me ngjyrë të kuqe

Flokë dhe stil
Sophie Turner preu balluket për stinën e verës

Sophie Turner preu balluket për stinën e verës

Flokë dhe stil
Sophie Turner dhe Joe Jonas në përpjekje të kenë fëmijën e dytë

Sophie Turner dhe Joe Jonas në përpjekje të kenë fëmijën e dytë

Yjet
Joe Jonas dhe Sophie Turner shpenzojnë kohën duke u shëtitur në Los Angeles

Joe Jonas dhe Sophie Turner shpenzojnë kohën duke u shëtitur në Los Angeles

Yjet
Sophie Turner shfaq barkun e rrumbullakosur, imazhet e shkrepura dy muaj para se të sjell në jetë vajzën

Sophie Turner shfaq barkun e rrumbullakosur, imazhet e shkrepura dy muaj para se të sjell në jetë vajzën

Yjet
Brenda rezidencës 5.9 milionë dollarëshe të Sophie Turner dhe Joe Jonas

Brenda rezidencës 5.9 milionë dollarëshe të Sophie Turner dhe Joe Jonas

Yjet
Sophie Turner fotografohet për herë të parë pas lindjes, derisa shfaqet në një shëtitje me bashkëshortin Joe Jonas

Sophie Turner fotografohet për herë të parë pas lindjes, derisa shfaqet në një shëtitje me bashkëshortin Joe Jonas

Yjet
Ylli i “Game of Thrones”, Sophie Turner bëhet nënë për herë të parë

Ylli i “Game of Thrones”, Sophie Turner bëhet nënë për herë të parë

Yjet
Peneli i bardhë është trendi më i pëlqyeshëm i grimit këtë sezon

Peneli i bardhë është trendi më i pëlqyeshëm i grimit këtë sezon

Grim