LAJMI I FUNDIT:

Julianne Moore

28 Artikuj

Veshjet më të bukura nga fillimi i Festivalit të Filmit në Venecia 2022

Veshjet më të bukura nga fillimi i Festivalit të Filmit në Venecia 2022

Moda
Veshjet më të bukura nga nata e parë në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë

Veshjet më të bukura nga nata e parë në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë

Modë
Për femrat të cilat i kanë mbushur 40 vjet: Stilet e flokëve të cilat ju bëjnë 10 vjet më të reja!

Për femrat të cilat i kanë mbushur 40 vjet: Stilet e flokëve të cilat ju bëjnë 10 vjet më të reja!

Flokë dhe stil
Natalie Portman dhe Julianne Moore do të luajnë në dramën “May December”

Natalie Portman dhe Julianne Moore do të luajnë në dramën “May December”

TV / Film
Kombinime të mahnitshme veshjesh të nënave dhe vajzave të famshme

Kombinime të mahnitshme veshjesh të nënave dhe vajzave të famshme

Keshilla Modë
Si do të dukeshin 10 femrat e famshme të Hollywood-it nëse do plakeshin në mënyrë natyrale

Si do të dukeshin 10 femrat e famshme të Hollywood-it nëse do plakeshin në mënyrë natyrale

Yjet
Kur bukuria nuk njeh moshë: Të famshmet e Hollywoodit që janë bërë më të bukura gjatë plakjes së tyre

Kur bukuria nuk njeh moshë: Të famshmet e Hollywoodit që janë bërë më të bukura gjatë plakjes së tyre

Yjet
Njëzet të famshmit të cilët u martuan pas 40-ave dhe dëshmuan se nuk është vonë asnjëherë për të gjetur dashurinë

Njëzet të famshmit të cilët u martuan pas 40-ave dhe dëshmuan se nuk është vonë asnjëherë për të gjetur dashurinë

Yjet
Tetëmbëdhjetë femrat e famshme që u bënë nëna pas moshës 40-vjeçe

Tetëmbëdhjetë femrat e famshme që u bënë nëna pas moshës 40-vjeçe

Yjet
Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura

Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura

Yjet
Të famshmit që kanë befasuar me gjatësinë e tyre të vërtetë

Të famshmit që kanë befasuar me gjatësinë e tyre të vërtetë

Yjet
Vërtet stil i mirë vjeshte: Julianne Moore (58) është damë e vetëdijshme për moshën e vet!

Vërtet stil i mirë vjeshte: Julianne Moore (58) është damë e vetëdijshme për moshën e vet!

Modë
Fustanet më të bukura të yjeve në Festivalin e Kanës

Fustanet më të bukura të yjeve në Festivalin e Kanës

Yjet
Nuk ndryshuan përgjatë një dekade – 15 të famshmit që duken njëlloj si 10 vite më parë

Nuk ndryshuan përgjatë një dekade – 15 të famshmit që duken njëlloj si 10 vite më parë

Yjet
Dymbëdhjetë aktoret flokë-kuqe që publiku i admiron

Dymbëdhjetë aktoret flokë-kuqe që publiku i admiron

Yjet
Dhjetë yjet që i kanë kaluar të pesëdhjetat, por duket se për ta koha është ndalur

Dhjetë yjet që i kanë kaluar të pesëdhjetat, por duket se për ta koha është ndalur

Yjet
Një tjetër rol i shkëlqyer nga Julianne Moore në dramën romantike “Gloria Bell”

Një tjetër rol i shkëlqyer nga Julianne Moore në dramën romantike “Gloria Bell”

TV / Film
Fëmijët që ngjajnë shumë me nënat e tyre të famshme (Foto)

Fëmijët që ngjajnë shumë me nënat e tyre të famshme (Foto)

Prindër dhe fëmijë
Dallimet ndërmjet yjeve që u janë nënshtruar ndërhyrjeve estetike dhe atyre që kanë qëndruar natyrale

Dallimet ndërmjet yjeve që u janë nënshtruar ndërhyrjeve estetike dhe atyre që kanë qëndruar natyrale

Yjet
Tetëmbëdhjetë veshjet e yjeve gjatë vitit 2017, që kanë bërë histori në fushën e modës (Foto)

Tetëmbëdhjetë veshjet e yjeve gjatë vitit 2017, që kanë bërë histori në fushën e modës (Foto)

Yjet
Filmat më provokues që janë kritikuar për përmbajtje të tepruar erotike (Foto/Video)

Filmat më provokues që janë kritikuar për përmbajtje të tepruar erotike (Foto/Video)

TV / Film
Aktorët të cilët shkëlqyen duke portretizuar figura shumë më të vjetra se vetvetja (Foto)

Aktorët të cilët shkëlqyen duke portretizuar figura shumë më të vjetra se vetvetja (Foto)

TV / Film
Yjet që janë bërë më të bukur me kalimin e moshës (Foto)

Yjet që janë bërë më të bukur me kalimin e moshës (Foto)

Yjet
Frizurat më të mira për femrat pas të dyzetave: Do t’ju rinojnë edhe deri në 10 vjet! (Foto)

Frizurat më të mira për femrat pas të dyzetave: Do t’ju rinojnë edhe deri në 10 vjet! (Foto)

Flokë dhe stil