LAJMI I FUNDIT:

Kombinime të mahnitshme veshjesh të nënave dhe vajzave të famshme

Kombinime të mahnitshme veshjesh të nënave dhe vajzave të famshme

Hollywood është e mbushur me dyshe të famshme të nënave dhe vajzave që na inspirojnë me veshje të bukura.

Reklama

Kur të famshmet e shquara në industrinë e modës – kanë fëmijë, është pothuajse e garantuar që ata fëmijë do të rriten për të qenë po aq elegant.

Merrni si shembull supermodelen Cindy Crawford dhe vajzën e saj modele 18-vjeçare Kaia Gerber e cila, që kur bëri debutimin e saj në pistë në shfaqjen e Calvin Klein në shtator 2017, ka bërë bujë në botën e modës, ashtu si mamaja e saj bëri gjatë viteve 1980 dhe 1990.

Pastaj, sigurisht, është perandoria Kardashian-Jenner e cila është në thelb katër breza të grave me pamje të mahnitshme – nga nëna e Kris Jenner, Mary Jo Campbell deri te True Thompson, vajza e Khloe Kardashian.

Përveç të lartpërmendurave, ka edhe dyshe të tjera prej nga mund të merrni inspirim.

Disa prej tyre i gjeni më poshtë:

 

 

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Femra
Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Femra
Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Moda
Pse është një ide e mirë larja e fytyrës me ujë të gazuar?

Pse është një ide e mirë larja e fytyrës me ujë të gazuar?

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

Psikoprofil
Vajza e Monica Belluccit ndjek hapat e nënës në pasarelë: 17-vjeçarja Deva mahniti në sfilatën e modës

Vajza e Monica Belluccit ndjek hapat e nënës në pasarelë: 17-vjeçarja Deva mahniti në sfilatën e modës

Moda
Kalo në kategori