LAJMI I FUNDIT:

Yolanda Hadid

28 Artikuj

“Çështje familjare”, Zayn Malik thyen heshtjen për sherrin e bujshëm me Yolanda Hadidin

“Çështje familjare”, Zayn Malik thyen heshtjen për sherrin e bujshëm me Yolanda Hadidin

Yjet
Nëna e Bella dhe Gigi Hadid reagon në mënyrë ironike ndaj pretendimeve se i ka lënë të uritura vajzat e saj

Nëna e Bella dhe Gigi Hadid reagon në mënyrë ironike ndaj pretendimeve se i ka lënë të uritura vajzat e saj

Po Flitet
Yolanda Hadid rikthehet në Instagram pas nëntë muajsh, tregon se ka qenë duke luftuar me depresionin për një kohë

Yolanda Hadid rikthehet në Instagram pas nëntë muajsh, tregon se ka qenë duke luftuar me depresionin për një kohë

Yjet
Gigi Hadid shihet për herë të parë në publik që pas incidentit famëkeq të nënës së saj me ish-partnerin Zayn Malik

Gigi Hadid shihet për herë të parë në publik që pas incidentit famëkeq të nënës së saj me ish-partnerin Zayn Malik

Yjet
Zayn Malik pranon dënimin me kusht për sulm ndaj nënës së partneres Gigi Hadid

Zayn Malik pranon dënimin me kusht për sulm ndaj nënës së partneres Gigi Hadid

Po Flitet
Tensionet mes Zayn Malik dhe Yolanda Hadid nisën nga një foto e publikuar nga kjo e fundit ku shihej fytyra e vajzës së këngëtarit

Tensionet mes Zayn Malik dhe Yolanda Hadid nisën nga një foto e publikuar nga kjo e fundit ku shihej fytyra e vajzës së këngëtarit

Po Flitet
Dua Lipa dhe Anwar Hadid bëjnë daljen e tyre të parë publike pas dramës familjare

Dua Lipa dhe Anwar Hadid bëjnë daljen e tyre të parë publike pas dramës familjare

Yjet
Gigi Hadid thyen heshtjen pas raportimeve se është ndarë nga Zyan Malik, pasi ky i fundit sulmoi fizikisht nënën e saj

Gigi Hadid thyen heshtjen pas raportimeve se është ndarë nga Zyan Malik, pasi ky i fundit sulmoi fizikisht nënën e saj

Po Flitet
Nëna e Gigi Hadidit, Yolanda është sulmuar fizikisht nga Zayn Malik dhe po mendon të denoncojë rastin në polici

Nëna e Gigi Hadidit, Yolanda është sulmuar fizikisht nga Zayn Malik dhe po mendon të denoncojë rastin në polici

Po Flitet
Dua Lipa duket atraktive me ngjyrat e vjeshtës, ndërsa fotografohet me vjehrrën dhe të dashurin rrugëve të New Yorkut

Dua Lipa duket atraktive me ngjyrat e vjeshtës, ndërsa fotografohet me vjehrrën dhe të dashurin rrugëve të New Yorkut

Yjet
Është 26 vjeçare dhe ka 29 milionë dollarë në llogarinë e saj, babai i Gigi Hadid thotë se modelja ka arritur gjithçka vet

Është 26 vjeçare dhe ka 29 milionë dollarë në llogarinë e saj, babai i Gigi Hadid thotë se modelja ka arritur gjithçka vet

Yjet
Yolanda Hadid voton për herë të parë në Amerikë bashkë me vajzën e saj, Bella Hadid

Yolanda Hadid voton për herë të parë në Amerikë bashkë me vajzën e saj, Bella Hadid

Yjet
Kombinime të mahnitshme veshjesh të nënave dhe vajzave të famshme

Kombinime të mahnitshme veshjesh të nënave dhe vajzave të famshme

Keshilla Modë
Dua Lipa në shëtitje me vjehrrën Yolanda Hadid, duket mjaft sportive dhe në top formë

Dua Lipa në shëtitje me vjehrrën Yolanda Hadid, duket mjaft sportive dhe në top formë

Yjet
Dhjetë artistet e famshme që dëshmojnë se mosha është vetëm një numër

Dhjetë artistet e famshme që dëshmojnë se mosha është vetëm një numër

Yjet
Nuk do ta besoni moshën reale të këtyre personazheve

Nuk do ta besoni moshën reale të këtyre personazheve

Trend
Gigi Hadid uron nënën e saj: Bëj çmos për të të imituar

Gigi Hadid uron nënën e saj: Bëj çmos për të të imituar

Yjet
Bella dhe Yolanda Hadid kalojnë kohë së bashku në fermën e tyre në Pensilvani

Bella dhe Yolanda Hadid kalojnë kohë së bashku në fermën e tyre në Pensilvani

Yjet
Nënat e yjeve të famshëm, të cilat në rininë e tyre dukeshin njësoj siç duken fëmijë e tyre tani

Nënat e yjeve të famshëm, të cilat në rininë e tyre dukeshin njësoj siç duken fëmijë e tyre tani

Yjet
Nëna të famshme që duken më shumë si mikesha të bijave të tyre

Nëna të famshme që duken më shumë si mikesha të bijave të tyre

Prindër dhe fëmijë
Nga Yolanda Hadid e deri te Kate Moss: 21 nënat e famshme që duken më shumë si shoqe në raport me vajzat e tyre

Nga Yolanda Hadid e deri te Kate Moss: 21 nënat e famshme që duken më shumë si shoqe në raport me vajzat e tyre

Yjet
Dua Lipa shijon një ditë në New York me kunatat e saj, Gigi dhe Bella Hadid

Dua Lipa shijon një ditë në New York me kunatat e saj, Gigi dhe Bella Hadid

Yjet
Brenda shtëpisë luksoze të cilën Kylie Jenner e paguan 450 mijë dollarë në muaj

Brenda shtëpisë luksoze të cilën Kylie Jenner e paguan 450 mijë dollarë në muaj

Po Flitet
Yolanda Hadid heq dorë nga fillerët, botoksi dhe implantet

Yolanda Hadid heq dorë nga fillerët, botoksi dhe implantet

Estetikë