LAJMI I FUNDIT:

Zayn Malik pranon dënimin me kusht për sulm ndaj nënës së partneres Gigi Hadid

Zayn Malik pranon dënimin me kusht për sulm ndaj nënës së partneres Gigi Hadid
(Foto: Instagram/zayn)

Ish-këngëtari i “One Direction”, Zayn Malik, nuk e ka mohuar ta ketë ofenduar verbalisht Yolanda Hadidin – nënën e partneres së tij.

Reklama

Pasi në mediat botërore shpërtheu lajmi se Malik u nda me partneren e tij, Gigi Hadid, pasi Yolanda e akuzoi se e kishte goditur, 28-vjeçari u deklarua fajtor për një akuzë për shqetësim, duke deklaruar se nuk do të përpiqej t’i kundërshtonte pretendimet e saj.

Ylli i muzikës po në fillim të këtij muaji nuk i kundërshtoi akuzat për shqetësim pas një mosmarrëveshjeje të supozuar me Yolanda Hadid.

(Foto: Instagram/zayn)

Malik u akuzua në shtator për katër raste të shqetësimit. Në akuzat e paraqitura në Gjykatën e Qarkut të Pensilvanisë, ai akuzohet se e ka kërcënuar nënën e Gigi.

Tensionet mes Zayn Malik dhe Yolanda Hadid nisën nga një foto e publikuar nga kjo e fundit ku shihej fytyra e vajzës së këngëtarit
Lexo po ashtu Tensionet mes Zayn Malik dhe Yolanda Hadid nisën nga një foto e publikuar nga kjo e fundit ku shihej fytyra e vajzës së këngëtarit

Këngëtari gjithashtu akuzohet se e ka lënduar fizikisht atë, ndërsa një citim thotë se Malik e kapi atë dhe e futi në një komodinë duke i shkaktuar dhimbje fizike dhe mendore.

Zayn ka pranuar një dënim me kusht prej 90 ditësh për çdo pikë, gjithsej 360 ditë. Ai gjithashtu pranoi të mos kishte asnjë kontakt me Yolanda Hadid.

Në një deklaratë të postuar në llogarinë e tij zyrtare në Twitter, këngëtari ka shkruar se ky incident duhet të mbetet çështje private.

“Siç e dini të gjithë, unë me të vërtetë dua të krijoj një hapësirë të sigurt dhe private ku vajza ime do të rritet. Një vend ku gjërat private familjare nuk hidhen në skenën botërore”, ka shkruar mes tjerash Malik. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Më dhemb" - Dua Lipa kritikon ministrat britanikë për atë që thanë rreth emigrantëve shqiptarë

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Beteja me tumorin, Nita Latifi rrëfen frikën që përjetoi në Big Brother VIP Albania

Beteja me tumorin, Nita Latifi rrëfen frikën që përjetoi në Big Brother VIP Albania

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Prej vitesh në Amerikë, Xhesika Berberi flet për anën e errët të modelingut

Prej vitesh në Amerikë, Xhesika Berberi flet për anën e errët të modelingut

Magazina
Kalo në kategori