LAJMI I FUNDIT:
Michelle Obama

Michelle Obama

139 Artikuj

Info

Michelle Robinson Obama LaVaughn e lindur më 17 Janar, 1964 është një avokate dhe shkrimtare amerikane. Ajo është e martuar me presidentin e 44-të të Amerikës, Barack Obama, dhe është e para afrikano-amerikane Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara.

Michelle Obama zbulon pse s’është shfaqur kurrë me flokët e saj natyralë, kur ishte ‘Zonja e Parë’

Michelle Obama zbulon pse s’është shfaqur kurrë me flokët e saj natyralë, kur ishte ‘Zonja e Parë’

Flokë dhe stil
Obama me dedikim emocionues në 30 vjetorin e martesës me Michelle

Obama me dedikim emocionues në 30 vjetorin e martesës me Michelle

Yjet
Yjet botërore reagojnë për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II

Yjet botërore reagojnë për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II

Yjet
Vajza e Barak Obamës, Sasha në lidhje dashurie me djalin e aktorit Clifton Powell

Vajza e Barak Obamës, Sasha në lidhje dashurie me djalin e aktorit Clifton Powell

Yjet
Me Barack dhe Michelle Obama në krye të listës, këta janë meshkujt dhe femrat më të admiruar në botë për vitin 2021

Me Barack dhe Michelle Obama në krye të listës, këta janë meshkujt dhe femrat më të admiruar në botë për vitin 2021

Valmira Rrustemi
Rutina ditore e Michelle Obama

Rutina ditore e Michelle Obama

Lifestyle
Meghan Markle donte dëshpërimisht të ishte pjesë e festës VIP të 60-vjetorit të Barack Obamës, por ajo dhe Harry nuk ishin të ftuar

Meghan Markle donte dëshpërimisht të ishte pjesë e festës VIP të 60-vjetorit të Barack Obamës, por ajo dhe Harry nuk ishin të ftuar

Yjet
Këshillat e Michelle Obama për të përballuar depresionin: ‘Zhvilloni mjetet tuaja’ dhe jepini vetes një pushim

Këshillat e Michelle Obama për të përballuar depresionin: ‘Zhvilloni mjetet tuaja’ dhe jepini vetes një pushim

Psikologji
Bebe Rexha pjesë e serialit të animuar të Netflix “We The People”

Bebe Rexha pjesë e serialit të animuar të Netflix “We The People”

TV / Film
Bush thotë se ishte ‘tronditur’ nga reagimet e njerëzve shkaku i miqësisë me Michelle Obamën

Bush thotë se ishte ‘tronditur’ nga reagimet e njerëzve shkaku i miqësisë me Michelle Obamën

Amerika
Michelle Obama me emision kuzhine për fëmijë në Netflix

Michelle Obama me emision kuzhine për fëmijë në Netflix

TV / Film
Ndikimi i jashtëzakonshëm që veshjet e inaugurimit do të kenë në marka të modës

Ndikimi i jashtëzakonshëm që veshjet e inaugurimit do të kenë në marka të modës

Modë
Përse Kamala Harris, Michelle Obama dhe Hillary Clinton u veshën në vjollcë në inaugurim?

Përse Kamala Harris, Michelle Obama dhe Hillary Clinton u veshën në vjollcë në inaugurim?

Yjet
Urimi i përzemërt i Rita Orës drejtuar Michelle Obama

Urimi i përzemërt i Rita Orës drejtuar Michelle Obama

Yjet
Barack Obama: Michelle nuk do të kandidojë për presidente të SHBA-së

Barack Obama: Michelle nuk do të kandidojë për presidente të SHBA-së

Amerika
Kombinime të mahnitshme veshjesh të nënave dhe vajzave të famshme

Kombinime të mahnitshme veshjesh të nënave dhe vajzave të famshme

Keshilla Modë
Barack dhe Michelle Obama festojnë përvjetorin e 28-të të martesës

Barack dhe Michelle Obama festojnë përvjetorin e 28-të të martesës

Yjet
Këta janë njerëzit më të admiruar në botë: Dy të parët janë burrë dhe grua

Këta janë njerëzit më të admiruar në botë: Dy të parët janë burrë dhe grua

Lifestyle
Brenda Shtëpisë së Bardhë në kohën e familjes Obama

Brenda Shtëpisë së Bardhë në kohën e familjes Obama

Shtëpi të bukura
Michelle Obama: Trump është president i gabuar për amerikanët

Michelle Obama: Trump është president i gabuar për amerikanët

Nga Bota
Michelle Obama: Pandemia më ka shtyrë drejt depresionit të shkallës së ulët

Michelle Obama: Pandemia më ka shtyrë drejt depresionit të shkallës së ulët

Nga Bota
Stili i Zonjës së Parë: Kim ka dëshmuar se ajo tashmë është e gatshme për Shtëpinë e Bardhë nëse Kanye kandidon për president

Stili i Zonjës së Parë: Kim ka dëshmuar se ajo tashmë është e gatshme për Shtëpinë e Bardhë nëse Kanye kandidon për president

Modë
Shenjat e horoskopit të disa vajzave të famshme

Shenjat e horoskopit të disa vajzave të famshme

Lifestyle
Barack Obama me urim emocionues për Michelle

Barack Obama me urim emocionues për Michelle

Yjet