LAJMI I FUNDIT:

Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura

Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura
1. Kate Winslet, 44

Sandra Bullock dikur tha në një intervistë se djali i saj e pyeti pse ka rrudha në fytyrë.

“Epo, shpresoj që disa prej tyre të qeshin aq shumë”, i tha ajo dhe më pas ai preku fytyrën dhe u përgjigj: “Ti nuk je plakë, je thjesht e lumtur”.

Historia e saj është një mënyrë e bukur për t’u përqafuar dhe festoni bukurinë natyrore çdo ditë.


Bright Side bëri një listë të të gjitha grave të famshme që e bënë pikërisht atë: ato e lanë kohën të bëjë gjënë e saj dhe ata e jetojnë jetën e tyre duke përqafuar bukurinë e tyre natyrore. /Telegrafi/

1. Kate Winslet, 44

2. Julia Roberts, 52

3. Sharon Stone, 61

4. Meryl Streep, 70

5. Salma Hayek, 53

6. Diane Keaton, 73

7. Drew Barrymore, 44

8. Emma Thompson, 60

9. Tina Fey, 49

10. Amy Poehler, 48

11. Jodie Foster, 57

12. Halle Berry, 53

13. Rachel Weisz, 49

14. Julianne Moore, 59

15. Cate Blanchett, 50

16. Winona Ryder, 48

17. Kim Cattrall, 63

18. Helen Mirren, 74

19. Sandra Bullock, 55

Në trend Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Melinda Ademi ndan fotografi të mrekullueshme në bikini, teksa njofton për publikimin e këngës së re

Melinda Ademi ndan fotografi të mrekullueshme në bikini, teksa njofton për publikimin e këngës së re

Magazina
Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve

Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori