LAJMI I FUNDIT:

Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura

Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura
1. Kate Winslet, 44

Sandra Bullock dikur tha në një intervistë se djali i saj e pyeti pse ka rrudha në fytyrë.

Reklama

“Epo, shpresoj që disa prej tyre të qeshin aq shumë”, i tha ajo dhe më pas ai preku fytyrën dhe u përgjigj: “Ti nuk je plakë, je thjesht e lumtur”.

Historia e saj është një mënyrë e bukur për t’u përqafuar dhe festoni bukurinë natyrore çdo ditë.

Bright Side bëri një listë të të gjitha grave të famshme që e bënë pikërisht atë: ato e lanë kohën të bëjë gjënë e saj dhe ata e jetojnë jetën e tyre duke përqafuar bukurinë e tyre natyrore. /Telegrafi/

1. Kate Winslet, 44

2. Julia Roberts, 52

3. Sharon Stone, 61

4. Meryl Streep, 70

5. Salma Hayek, 53

6. Diane Keaton, 73

7. Drew Barrymore, 44

8. Emma Thompson, 60

9. Tina Fey, 49

10. Amy Poehler, 48

11. Jodie Foster, 57

12. Halle Berry, 53

13. Rachel Weisz, 49

14. Julianne Moore, 59

15. Cate Blanchett, 50

16. Winona Ryder, 48

17. Kim Cattrall, 63

18. Helen Mirren, 74

19. Sandra Bullock, 55

Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian thotë se është një vajzë e turpshme dhe për këtë arsye i pëlqen 'që të fikë dritat' në shtrat

Kim Kardashian thotë se është një vajzë e turpshme dhe për këtë arsye i pëlqen 'që të fikë dritat' në shtrat

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Bukuroshja nga Kosova e zgjedhur 'Miss London 2023', Françëska Murati rrëfen historinë e saj: Më bullizuan si refugjate, por suksesi ishte 'hakmarrja' ime

Bukuroshja nga Kosova e zgjedhur 'Miss London 2023', Françëska Murati rrëfen historinë e saj: Më bullizuan si refugjate, por suksesi ishte 'hakmarrja' ime

Butrint Avdyli
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Rita Ora organizon ndejë për albumin e ri

Rita Ora organizon ndejë për albumin e ri "You & I" në Sydney, ndërsa shkëlqen në krahët e bashkëshortit

Magazina
Kalo në kategori