LAJMI I FUNDIT:

Natalie Portman dhe Julianne Moore do të luajnë në dramën “May December”

Natalie Portman dhe Julianne Moore do të luajnë në dramën “May December”
(Foto: Deadline/Mega)

Aktoret e njohura, Natalie Portman dhe Julianne Moore, kanë pranuar role në dramën “May December”, e cila do të xhirohet nën drejtimin e Todd Haynes.

Reklama

Filmi ndjek një aktore të re hollivudiane (Portman), e cila shkon në bregdetin e Maine për të takuar një grua (Moore), karakteri i të cilës duhet të interpretohet në filmin e ri.

Bëhet fjalë për një grua e cila ishte në qendër të vëmendjes së publikut dy dekada më parë kur u martua me një burrë 23 vjet më të ri.

(Foto: IndieWire/AP)

Këto janë detajet e vetme që janë bërë të njohura, ashtu që nuk dihet më shumë rreth komplotit të filmit.

Skenari është shkruar nga Samy Burch, kurse xhirimet do të fillojnë në vitin 2022. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Eldita Tarani - shqiptarja që punon për Google dhe nuk heq dorë nga muzika, prek sukseset ndërkombëtare dhe ia dedikon ato babait të saj

Eldita Tarani - shqiptarja që punon për Google dhe nuk heq dorë nga muzika, prek sukseset ndërkombëtare dhe ia dedikon ato babait të saj

Butrint Avdyli
Stresi thotë se është i gatshëm të vijë në Kosovë, nëse përkeqësohet situata në veri

Stresi thotë se është i gatshëm të vijë në Kosovë, nëse përkeqësohet situata në veri

Magazina
Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Magazina
Flaka Krelani merr vëmendjen me paraqitjen provokuese rrugëve të New Yorkut

Flaka Krelani merr vëmendjen me paraqitjen provokuese rrugëve të New Yorkut

Magazina
Kalo në kategori