LAJMI I FUNDIT:

Për femrat të cilat i kanë mbushur 40 vjet: Stilet e flokëve të cilat ju bëjnë 10 vjet më të reja!

Për femrat të cilat i kanë mbushur 40 vjet: Stilet e flokëve të cilat ju bëjnë 10 vjet më të reja!

Të gjitha damat, frizurat e të cilave do t’i shihni, tashmë kanë hyrë në moshë, andaj zgjedhjet e tyre janë shumë të sigurta nëse dëshironi të dukeni më të reja!

Reklama

Për fillim, kini parasysh që patjetër duhet t’i harroni flokët shumë të gjatë, dhe t’u ktheheni formave moderne, të cilat janë bërë armë e fshehtë për rinim të shumë bukurosheve të njohura botërore.

Shumë yje duken mrekullueshëm, jo vetëm në lëvizjet e tyre dhe në tepihun e kuq por gjithashtu edhe në përditshmërinë e tyre, transmeton Telegrafi.

Disa prej tyre nuk duken më të vjetër se 30 vjeç, kështu që do të befasoheshit kur ta kuptoni se ata janë në të 40-t e tyre ose të 50-t.

Gjeni frizurën e cila më së shumti ju përshtatet!

Pamela Anderson

Pamela Anderson

sharon-stone-is-too-expensive-for-cannes-2016-3697-1

Sharon Stone

US actress Uma Thurman poses for photographers while arriving for the Premiere of West End musical Charlie and the Chocolate Factory, at the Theatre Royal, in central London on June 25, 2013. AFP PHOTO / JUSTIN TALLIS (Photo credit should read JUSTIN TALLIS/AFP/Getty Images)

Uma Thurman

monica-bellucci-at-spectre-photocall-in-rome-10-27-2015_1

Monica Bellucci

BERLIN, GERMANY - OCTOBER 15: Michelle Pfeiffer attends the 'Malavita' premiere at Kino in der Kulturbrauerei on October 15, 2013 in Berlin, Germany. (Photo by Clemens Bilan/Getty Images)

Michelle Pfieffer

Ema Tompson

Emma Thompson

catherine zeta jones

Catherine Zeta Jones

Marijela Frostrup

Mariella Frostrup

Raquel Welch

Raquel Welch

Julianne Moore

Julianne Moore

TORONTO, ON - SEPTEMBER 12: Actress Sandra Bullock speaks onstage during the "Our Brand Is Crisis" press conference at the 2015 Toronto International Film Festival at TIFF Bell Lightbox on September 12, 2015 in Toronto, Canada. (Photo by George Pimentel/WireImage)

Sandra Bullock

Kim Basinger

Kim Basinger

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

Femra
Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Femra
‘Duket mirë për moshën e saj’ – Anne Hathaway merr komplimente për dukjen gjatë një interviste

‘Duket mirë për moshën e saj’ – Anne Hathaway merr komplimente për dukjen gjatë një interviste

Femra
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Edicioni joshës i femrës më tërheqëse në botë, Ashley Graham vë hiret në plan të parë

Edicioni joshës i femrës më tërheqëse në botë, Ashley Graham vë hiret në plan të parë

Femra
Loja me dy ngjyra, e preferuara për grimin e buzëve

Loja me dy ngjyra, e preferuara për grimin e buzëve

Grim
Kalo në kategori