LAJMI I FUNDIT:

Kate Winslet lëndohet gjatë xhirimeve në Dubrovnik dhe dërgohet në spital

Kate Winslet lëndohet gjatë xhirimeve në Dubrovnik dhe dërgohet në spital
(Foto: Elle)

Aktorja hollivudiane, Kate Winslet, ka mbërritur në Kroaci ku po xhiron filmin e saj të ri, por sot (e diel) është parë para spitalit në Dubrovnik ku ka përfunduar për shkak të lëndimeve në xhirime.

Fituesja e çmimit Oscar, një nga rolet më të paharrueshme të të cilës është në filmin “Titanic”, është dërguar me furgon, ndërsa me të kanë shkuar edhe disa persona.

Siç ka raportuar e Dubrovacki dnevnik, e cila ka shpërndarë edhe fotografi të aktores, Winslet e ka lënduar këmbën.

(Foto: Dubrovacki dnevnik)

Këto janë fotot e para të saj të realizuara në Kroaci pasi u bë e ditur se aktorja do të xhirojë një film pranë këtij destinacioni turistik.

U takua me Leonardo DiCaprion pas një kohe të gjatë, Kate Winslet thotë se nuk mund t’i ndalte lotët
Lexo po ashtu U takua me Leonardo DiCaprion pas një kohe të gjatë, Kate Winslet thotë se nuk mund t’i ndalte lotët

Në xhirimet me Winslet janë edhe aktorët Jude Law e Marion Cotillard, ndërsa është fjala për një film, historia e të cilit sillet rreth Lee Miller, fotografes legjendare të revistës Vogue, e cili portretizohet nga Kate.

(Foto: Dubrovacki dnevnik)

Krahas britanikes, e cila ka udhëtuar në Kroaci për punë, këtë vit ky vend është vizituar nga yje të shumtë të njohur, të cilët kanë shijuar pushimet atje. Disa prej tyre janë Beyonce, Kylie Minogue, Chris Rock, Matthew McConaughey, Woody Harrelson e të tjerë. /Telegrafi/

(Foto: Dubrovacki dnevnik)

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalojnë tensionet në Big Brother VIP Albania, Egla dhe Ledjona me debat të ashpër me njëra-tjetrën

Eskalojnë tensionet në Big Brother VIP Albania, Egla dhe Ledjona me debat të ashpër me njëra-tjetrën

Magazina
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
E feston ditëlindjen reale një herë në katër vite, Capital T mbush 32 vjet në datën e rrallë të këtij viti të brishtë

E feston ditëlindjen reale një herë në katër vite, Capital T mbush 32 vjet në datën e rrallë të këtij viti të brishtë

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
Kalo në kategori