LAJMI I FUNDIT:

Dubrovnik

13 Artikuj

Kate Winslet lëndohet gjatë xhirimeve në Dubrovnik dhe dërgohet në spital

Kate Winslet lëndohet gjatë xhirimeve në Dubrovnik dhe dërgohet në spital

Yjet
Policia kroate kap sasi të mëdha heroine dhe kokaine në Dubrovnik – momenti kur zhytësit kërkojnë drogën nën varkë

Policia kroate kap sasi të mëdha heroine dhe kokaine në Dubrovnik – momenti kur zhytësit kërkojnë drogën nën varkë

Kroacia
Beyonce dhe Jay-Z me pushime në Kroaci

Beyonce dhe Jay-Z me pushime në Kroaci

Yjet
“Gjeniu i picave”: Ky burrë befason të gjithë, shihni çfarë lëvizjesh bën me petën e picës (Video)

“Gjeniu i picave”: Ky burrë befason të gjithë, shihni çfarë lëvizjesh bën me petën e picës (Video)

Fun Lajme
Kina mbledh në Dubrovnik edhe vendet e Ballkanit, por jo edhe Kosovën

Kina mbledh në Dubrovnik edhe vendet e Ballkanit, por jo edhe Kosovën

Kosovë
Apostollska dhe Shapuriq morën pjesë në Samitin Rajonal të sipërmarrësisë në Dubrovnik

Apostollska dhe Shapuriq morën pjesë në Samitin Rajonal të sipërmarrësisë në Dubrovnik

Maqedonia e Veriut
Meryem Uzerli qëndron në Dubrovnik, thotë se stërgjyshen e ka nga Kroacia

Meryem Uzerli qëndron në Dubrovnik, thotë se stërgjyshen e ka nga Kroacia

Yjet
Dubrovnik: Tri ditë në perlën e Ballkanit, qytetin e ‘Game of Thrones’ ku gërshetohet antikja me modernen (Foto/Video)

Dubrovnik: Tri ditë në perlën e Ballkanit, qytetin e ‘Game of Thrones’ ku gërshetohet antikja me modernen (Foto/Video)

Udhëpërshkrime
Dokument i vitit 1405, ku përmendet Kosova me një emër “ndryshe”!

Dokument i vitit 1405, ku përmendet Kosova me një emër “ndryshe”!

Cult+
Thaçi në Dubrovnik: Kosova të marrë kryesimin e SEECP-së në të ardhmen e afërt

Thaçi në Dubrovnik: Kosova të marrë kryesimin e SEECP-së në të ardhmen e afërt

Kosovë
Drançolli: Shteti i Arbrit shtrihej deri te Labi – Llapi!

Drançolli: Shteti i Arbrit shtrihej deri te Labi – Llapi!

Sociale
Hoxhaj: Fundviti i lajmeve të mira për Kosovën

Hoxhaj: Fundviti i lajmeve të mira për Kosovën

Kosovë
Hoxhaj në Dubrovnik: Dialogu i pakuptimtë nëse nuk përfundon me njohje nga Serbia

Hoxhaj në Dubrovnik: Dialogu i pakuptimtë nëse nuk përfundon me njohje nga Serbia

Kosovë