LAJMI I FUNDIT:

“Gjeniu i picave”: Ky burrë befason të gjithë, shihni çfarë lëvizjesh bën me petën e picës (Video)

“Gjeniu i picave”: Ky burrë befason të gjithë, shihni çfarë lëvizjesh bën me petën e picës (Video)

Disa thonë se është nga Trebinje, Bosnjë dhe Hercegovinë, të tjerët betohen se ky gjeni i picave është nga Gjermania.

Reklama

Por, ndonëse janë të ndarë se prej nga vjen ai, përcjell Telegrafi, të gjithë pajtohen për një gjë – ai është një artist në lëvizjet e tij me petën e picës.

Dhe siç mund të shihet në pamje, një mund i tillë nuk i shkon huq.

Kjo pasi që, derisa bën lëvizjet e tij, ai merr duartrokitjet e të gjithë të pranishmëve në një restorant që supozohet të jetë në Dubrovnik të Kroacisë. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Ulkonja e zbuluar në Kaliforni është vetëm e dyta në 100 vitet e fundit

Ulkonja e zbuluar në Kaliforni është vetëm e dyta në 100 vitet e fundit

Interesante
Hyri për të vjedhur – hajni në Florida e heq ‘maskën’ e tij për të analizuar plaçkën e tij

Hyri për të vjedhur – hajni në Florida e heq ‘maskën’ e tij për të analizuar plaçkën e tij

Fun
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Kalo në kategori