LAJMI I FUNDIT:

Fansat e xhiruan dhe e thirrën, Katy Perryt nuk i pëlqente të kishte vëmendje në Dubrovnik

Fansat e xhiruan dhe e thirrën, Katy Perryt nuk i pëlqente të kishte vëmendje në Dubrovnik
(Foto: PIXSELL/SplashNews)

Ditë më parë, fansat kanë xhiruar Katy Perryn duke shëtitur në Dubrovnik të Kroacisë, ndërsa në video shihet se këngëtarja nuk e ka shijuar shumë vëmendjen që i është dhënë.

Duke i parë personalitet e famshme teksa ecnin në rrugën Stradun, fansat nxorën celularët dhe nisën të fotografonin dhe të xhironin, ndërsa pamjet janë shpërndarë në rrjetet sociale.


Një përdorues i TikTokut e ka publikuar një video të Perryt, ku dëgjohet duke e thirrur, mirëpo artistja thuajse nuk reagon duke dëshmuar se nuk i pëlqente të kishte vëmendje, por të kalonte çaste në privatësi.

Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez shijojnë pushimet në Kroaci - shoqërohen nga Katy Perry, Orlando Bloom dhe Usher
Lexo po ashtu Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez shijojnë pushimet në Kroaci - shoqërohen nga Katy Perry, Orlando Bloom dhe Usher

Katy ka arritur në jug të Kroacisë me partnerin e saj, aktorin Orlando Bloom, pasanikun dhe themeluesin e Amazon, Jeff Bezos, të fejuarën e tij Lauren Sanchez, si dhe këngëtarin Usher.

Grupi i famshëm e kalon pjesën më të madhe të kohës në jahtin e miliarderit, por herë pas here ata dalin për një shëtitje nëpër qytet ose hanë drekë në ndonjërin nga restorantet përgjatë Adriatikut. /Telegrafi/

@lubisbryanjohnc

Have you seen Katy Perry in Dubrovnik just now? #katyperry #hollywood #katycats #katyperryfan #dubrovnik #croatia #tiktokeurope #summer #travel #katyperryroar #oldtown #actress #star #starstruck #fan

♬ original sound – Bryan John Lubis ✨ – Bryan John Lubis ✨

Në trend Magazina

Më shumë
Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Magazina
Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Magazina
Emily Ratajkowski tregon figurën e saj spektakolare në bikini, në pushimet në Monaco

Emily Ratajkowski tregon figurën e saj spektakolare në bikini, në pushimet në Monaco

Magazina
Meritoni mosmarrëveshje me produksionin pas finales së BBVA? Ish-banori habit me veprimin e tij

Meritoni mosmarrëveshje me produksionin pas finales së BBVA? Ish-banori habit me veprimin e tij

Magazina
Heidi Baci shuan heshtjen, tregon pse nuk ka reaguar pas përfundimit të Big Brother VIP Albania

Heidi Baci shuan heshtjen, tregon pse nuk ka reaguar pas përfundimit të Big Brother VIP Albania

Magazina
Irina Shayk tregon figurën e saj të mrekullueshme me bikini të zeza, teksa pozon buzë liqenit

Irina Shayk tregon figurën e saj të mrekullueshme me bikini të zeza, teksa pozon buzë liqenit

Magazina
Kalo në kategori