LAJMI I FUNDIT:

Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez shijojnë pushimet në Kroaci – shoqërohen nga Katy Perry, Orlando Bloom dhe Usher

Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez shijojnë pushimet në Kroaci – shoqërohen nga Katy Perry, Orlando Bloom dhe Usher

Katy Perry dhe Orlando Bloom iu bashkuan miliarderit Jeff Bezos dhe të fejuarës së tij, Lauren Sanchez, në pushimet e tyre evropiane.

Çiftet e famshme u panë edhe me Usher teksa po udhëtonin rreth Dubrovnikut, Kroaci, të mërkurën (16 korrik).


Ata u panë duke ecur përgjatë rrugës kryesore të qytetit përpara se të hipnin në një varkë së bashku me disa të tjerë, shkruan PageSix.

Foto: SplashNews.com

Perry, 38 vjeçe dhe Bloom, 46-vjeçar, dukej se kishin koordinuar veshjet e tyre, këngëtarja e veshur me një fustan të bardhë me mëngë të gjata, ndërsa aktori kishte një bluzë të bardhë me jelek dhe pantallona të shkurtra.

Sa i përket Bezos, ai kishte veshur një bluzë të kaltër me pantallona të bardha, ndërsa Sanchez binte në sy me një mini-fund jeshil dhe bluzë të zezë.

Foto: SplashNews.com

Ndërkohë, Usher, u pa i veshur me një këmishë shumëngjyrëshe me kopsa dhe pantallona të bardha.

Themeluesi i Amazon, 59 vjeç, dhe Sanchez, 53 vjeç, kanë lundruar nëpër Evropë që para festës së tyre luksoze të fejesës në Positano, Itali, në fillim të këtij muaji.

Foto: SplashNews.com

Të ftuarit përfshirë Bill Gates, morën pjesë në ekstravagancën që u zhvillua në mega-jahtin e Bezos, prej 500 milionë dollarësh.

Kris Jenner, Corey Gamble, Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire dhe Andrew Garfield ishin gjithashtu pjesë e festimeve.

Foto: SplashNews.com

U raportua se në maj Bezos i kishte propozuar të dashurës së tij prej pesë vitesh me një unazë që vlerësohet të kushtojë 2.5 milionë dollarë (2.9 milionë euro).

Të gjitha lajmet nga Jeff Bezos
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Jeff Bezos

Propozimi “privat” thuhet se u bë në Spanjë përpara se të niseshin në jug të Francës për Festivalin e Filmit në Kanë.

Foto: SplashNews.com

Bezos ishte i martuar më parë me MacKenzie Scott për 26 vjet. Ata kanë katër fëmijë.

Sa i përket Sanchezit, ajo ka një djalë dhe një vajzë me ish-bashkëshortin Patrick Whitesell. Ajo gjithashtu ka një djalë me lojtarin e NFL, Tony Gonzalez. /Telegrafi/

Foto: SplashNews.com

Në trend Magazina

Më shumë

"Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne", babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën

Magazina
Xhensila reagon pas këngës së fundit të Besit me Elin: Fajin ty ta hedh, edhe vetes t'i besosh

Xhensila reagon pas këngës së fundit të Besit me Elin: Fajin ty ta hedh, edhe vetes t'i besosh

Magazina
Arta Nitaj është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë

Arta Nitaj është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë

Magazina
Arbana Osmani bëhet aktore, do të luajë në filmin e ri të bashkëshortit të saj

Arbana Osmani bëhet aktore, do të luajë në filmin e ri të bashkëshortit të saj "The Passport"

Magazina
Largohen ish-banorët nga Big Brother VIP Albania, Meritoni-Ilnisës: Vetëm edhe nesër do flesh vetëm

Largohen ish-banorët nga Big Brother VIP Albania, Meritoni-Ilnisës: Vetëm edhe nesër do flesh vetëm

Magazina
Sarah Berisha tregon se sa paguhet si blogere për një postim në Instagram

Sarah Berisha tregon se sa paguhet si blogere për një postim në Instagram

Magazina
Kalo në kategori