LAJMI I FUNDIT:

Rikthehet në rrjetet sociale përfundimi alternativ i filmit “Titanic”

Rikthehet në rrjetet sociale përfundimi alternativ i filmit “Titanic”
(Foto: Screenshot/Paramount Pictures/20th Century Fox)

Në rrjetet sociale këto ditë është duke qarkulluar një video që shfaq një përfundim ndryshe të filmit të shumëpopullarizuar, “Titanic”.

Në bazë të reagimit të përdoruesve të Twitterit, shumëkush nuk e ka dikur për ekzistimin e këtij versioni, edhe pse është publikuar para disa vitesh.

Megjithëse është publikuar disa herë në platforma të ndryshme në internet, përfundimi alternativ është bërë sërish ‘viral’, ndërsa disa prej shikuesve mendojnë se filmbërësi James Cameron ka bërë mirë që ka vendosur për përfundimin origjinal të filmit.


https://twitter.com/patbrennan88/status/1361778751072137222

Në përfundimin origjinal, shfaqet gruaja e moshuar që del në kuvertë dhe e hedh gjerdanin në det. Në atë version, ajo është vetëm, ndërsa në versionin alternativ, është e rrethuar nga ekipi që ka kaluar disa vite duke e kërkuar qaforen.

Shtatëmbëdhjetë gabimet në filma që ndoshta nuk i keni vërejtur asnjëherë
Lexo po ashtu Shtatëmbëdhjetë gabimet në filma që ndoshta nuk i keni vërejtur asnjëherë

Ndryshe, përfundimi alternativ i “Titanic” për herë të parë ishte shfaqur në vitin 2005 në versionin DVD të filmit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Melinda Ademi ndan fotografi të mrekullueshme në bikini, teksa njofton për publikimin e këngës së re

Melinda Ademi ndan fotografi të mrekullueshme në bikini, teksa njofton për publikimin e këngës së re

Magazina
Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve

Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori