Edhe yjet e Hollywoodit ndonjëherë përpiqen të gjejnë stilin e tyre.

Kjo rezulton që ato të tregojnë elegancë në tapetin e kuq të ceremonive të famshme .

Por, duke punuar për veten me stilistët dhe grimerët mund të ketë efekte pozitive.

"Bright Side"shkruan për 19 sozitë e yjeve të famshëm, përmend ndër ta edhe shqiptarin që ngjason me Zayn Malik "Bright Side"shkruan për 19 sozitë e yjeve të famshëm, përmend ndër ta edhe shqiptarin që ngjason me Zayn Malik

Shumë herë, në moshën 30 apo 40 vjeçe, të famshmit fillojnë të duken edhe më të rinj dhe trendy si të ishin 20 vjeçarë!

Bright Side krahasoi fotografitë e aktoreve dhe këngëtarëve më të famshme në mënyrë që të demonstronte se sa e rëndësishme është të jesh e vërtetë në stilin tënd, pa marrë parasysh se çfarë është jeta juaj. /Telegrafi/

Reklama

1. Cate Blanchett, 2000 and 2018

2. Kate Winslet, 2001 and 2016

3. Natalia Vodianova, 2008 and 2018

Reklama

4. Anne Hathaway, 2005 and 2018

5. Miley Cyrus, 2008 and 2019

6. Sandra Bullock, 1999 and 2018

7. Gwen Stefani, 1999 and 2018

8. Lady Gaga, 2009 and 2019

9. Taylor Swift, 2010 and 2019

10. Emma Stone, 2009 and 2019

11. Michelle Williams, 2004 and 2019

12. Kristen Stewart, 2009 and 2019

13. Blake Lively, 2011 and 2019

14. Scarlett Johansson, 2003 and 2019

15. Pink, 2010 and 2017

Reklama

16. Carice van Houten, 2012 and 2019