LAJMI I FUNDIT:
Kristen Stewart

Kristen Stewart

72 Artikuj

Rita Ora publikon ‘trailerin’ e klipit të ri, shfaqet si nuse dhe me një sërë figurash publike në krah

Rita Ora publikon ‘trailerin’ e klipit të ri, shfaqet si nuse dhe me një sërë figurash publike në krah

Muzikë
Dukjet më të mira në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë 2022

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë 2022

Moda
Dukja magjepsëse e yjeve të filmit në tapetin e kuq të “Oscars 2022”

Dukja magjepsëse e yjeve të filmit në tapetin e kuq të “Oscars 2022”

Yjet
Për herë të parë në histori dy aktore të komunitetit LGBTI janë nominuar në “Oscars”

Për herë të parë në histori dy aktore të komunitetit LGBTI janë nominuar në “Oscars”

TV / Film
Paraqitjet më të mira në ‘Critics Choice Awards 2022’ – në mesin e tyre edhe Rita Ora

Paraqitjet më të mira në ‘Critics Choice Awards 2022’ – në mesin e tyre edhe Rita Ora

Yjet
Kristen Stewart fiton nominimin e parë në Golden Globes 2022 me rolin e Princeshës Diana në “Spencer”

Kristen Stewart fiton nominimin e parë në Golden Globes 2022 me rolin e Princeshës Diana në “Spencer”

TV / Film
Chanel bashkëpunon me Kristen Stewart për filmin “Spencer”

Chanel bashkëpunon me Kristen Stewart për filmin “Spencer”

Modë
Kristen Stewart pësoi një mosfunksionim të gardërobës në Met Gala 2021

Kristen Stewart pësoi një mosfunksionim të gardërobës në Met Gala 2021

Modë
Kristen Stewart adhuron një trend që është kritikuar ashpër: Tri mënyra kombinimi të çorapeve të bardha dhe këpucëve të zeza

Kristen Stewart adhuron një trend që është kritikuar ashpër: Tri mënyra kombinimi të çorapeve të bardha dhe këpucëve të zeza

Moda
Unaza e fejesës së Kristen Stewart është elegante dhe unike

Unaza e fejesës së Kristen Stewart është elegante dhe unike

Aksesorë
Kristen Stewart është fejuar me të dashurën Dylan Meyer

Kristen Stewart është fejuar me të dashurën Dylan Meyer

Po Flitet
Kristen Stewart thotë se veshja e fustanit të nusërisë së Princeshë Dianës për filmin e ri ishte ‘drithëruese’

Kristen Stewart thotë se veshja e fustanit të nusërisë së Princeshë Dianës për filmin e ri ishte ‘drithëruese’

Modë
Kristen Stewart thotë se ka bërë vetëm pesë filma të mirë në karrierë

Kristen Stewart thotë se ka bërë vetëm pesë filma të mirë në karrierë

Yjet
Kristen Stewart shkëlqen në premierën e filmit “Spencer”

Kristen Stewart shkëlqen në premierën e filmit “Spencer”

Modë
Rita Ora shihet në aeroport, teksa niset me aeroplan privat drejt New Yorkut shoqëruar nga Kristen Stewart dhe Ashley Benson

Rita Ora shihet në aeroport, teksa niset me aeroplan privat drejt New Yorkut shoqëruar nga Kristen Stewart dhe Ashley Benson

Yjet
Ngjyra e re e flokëve të Kristen Stewart është nuanca perfeke për vjeshtën

Ngjyra e re e flokëve të Kristen Stewart është nuanca perfeke për vjeshtën

Flokë dhe stil
Festivali i Filmit në Venecia 2021: Veshjet më të mira deri më tani në tapetin e kuq

Festivali i Filmit në Venecia 2021: Veshjet më të mira deri më tani në tapetin e kuq

Modë
Publikohet fotografia promovuese e filmit “Spencer” për jetën e princeshës Diana

Publikohet fotografia promovuese e filmit “Spencer” për jetën e princeshës Diana

TV / Film
Filmi i ri për princeshën Diana do të jepet premierë në Festivalin e Filmit në Venecia

Filmi i ri për princeshën Diana do të jepet premierë në Festivalin e Filmit në Venecia

TV / Film
Të famshmit që kanë moshë të njëjtë e për të cilët ndoshta nuk e keni ditur

Të famshmit që kanë moshë të njëjtë e për të cilët ndoshta nuk e keni ditur

Yjet
Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Yjet
Aubrey Plaza zbulon se Kristen Stewart u infektua me COVID-19 në xhirime të filmit “Happiest Season”

Aubrey Plaza zbulon se Kristen Stewart u infektua me COVID-19 në xhirime të filmit “Happiest Season”

Yjet
Njëzet artistet e famshme që kanë ndryshuar kaq shumë brenda pesë viteve, vështirë se mund t’i njihni

Njëzet artistet e famshme që kanë ndryshuar kaq shumë brenda pesë viteve, vështirë se mund t’i njihni

Yjet
Momentet kur Kristen Stewart u inspirua nga veshjet e princeshës Diana

Momentet kur Kristen Stewart u inspirua nga veshjet e princeshës Diana

Modë