LAJMI I FUNDIT:
Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

99 Artikuj

Info

Ka lindur më 22 nëntor të vitit 1984 në New Yorkut.

Periudha e zhgënjimit të Scarlett Johansson: Doja ta braktisja karrierën

Periudha e zhgënjimit të Scarlett Johansson: Doja ta braktisja karrierën

TV / Film
Scarlett Johansson zbulon se Joaquin Phoenix kishte ikur nga seti i filmit “Her” kur ajo po xhironte skenën e orgazmës

Scarlett Johansson zbulon se Joaquin Phoenix kishte ikur nga seti i filmit “Her” kur ajo po xhironte skenën e orgazmës

Yjet
Në rritje numri i të famshmëve që u vënë fëmijëve emra planetësh

Në rritje numri i të famshmëve që u vënë fëmijëve emra planetësh

Bebja këtu
Scarlett Johansson po lanson The Outset, linjën e kujdesit të lëkurës

Scarlett Johansson po lanson The Outset, linjën e kujdesit të lëkurës

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Me Barack dhe Michelle Obama në krye të listës, këta janë meshkujt dhe femrat më të admiruar në botë për vitin 2021

Me Barack dhe Michelle Obama në krye të listës, këta janë meshkujt dhe femrat më të admiruar në botë për vitin 2021

Valmira Rrustemi
Scarlett Johansson dhe Reese Witherspoon shkëlqejnë në premierën e “Sing 2”

Scarlett Johansson dhe Reese Witherspoon shkëlqejnë në premierën e “Sing 2”

Yjet
Scarlett Johansson shfaqet elegante teksa bën paraqitjen e saj të parë në tapetin e kuq pas lindjes

Scarlett Johansson shfaqet elegante teksa bën paraqitjen e saj të parë në tapetin e kuq pas lindjes

Modë
Emrat më të pazakontë të fëmijëve të të famshmëve

Emrat më të pazakontë të fëmijëve të të famshmëve

Trend
Scarlett Johansson dhe Colin Jost bëhen prindër

Scarlett Johansson dhe Colin Jost bëhen prindër

Yjet
Pas Scarlett, edhe Emma Stone po mendon të ngrejë padi ndaj Disney

Pas Scarlett, edhe Emma Stone po mendon të ngrejë padi ndaj Disney

TV / Film
Scarlett Johansson padit Disneyn lidhur me filmin “Black Widow”

Scarlett Johansson padit Disneyn lidhur me filmin “Black Widow”

TV / Film
Pati premierën e filmit pak ditë më parë, Scarlett Johansson nuk e ka ndërmend të rikthehet sërish në rolin e Natasha Romanoff

Pati premierën e filmit pak ditë më parë, Scarlett Johansson nuk e ka ndërmend të rikthehet sërish në rolin e Natasha Romanoff

TV / Film
Scarlett Johansson po lanson një markë bukurie

Scarlett Johansson po lanson një markë bukurie

Bukuri dhe Kujdes
Johansson i bashkohet thirrjes për të braktisur Golden Globes, pas akuzave për racizëm dhe seksizëm

Johansson i bashkohet thirrjes për të braktisur Golden Globes, pas akuzave për racizëm dhe seksizëm

TV / Film
Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Yjet
Scarlett Johansson dhe Florence Pugh kishin pneumoni gjatë xhirimeve të “Black Widow”

Scarlett Johansson dhe Florence Pugh kishin pneumoni gjatë xhirimeve të “Black Widow”

TV / Film
Scarlett Johansson kurorëzoi me martesë romancën me Colin Jost

Scarlett Johansson kurorëzoi me martesë romancën me Colin Jost

Yjet
Dikush ndryshoi gjininë e të famshmëve me fotografi dhe rezultati është i mahnitshëm

Dikush ndryshoi gjininë e të famshmëve me fotografi dhe rezultati është i mahnitshëm

Trend
Sa kanë ndryshuar këta 20 aktorë të famshëm që nga fillimi i karrierës së tyre

Sa kanë ndryshuar këta 20 aktorë të famshëm që nga fillimi i karrierës së tyre

Yjet
Yjet e famshëm që vërtetojnë së ndryshimi i stilit të flokëve të transformon në një tjetër person

Yjet e famshëm që vërtetojnë së ndryshimi i stilit të flokëve të transformon në një tjetër person

Yjet
Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm të Hollywoodit që janë martuar me njerëz të thjeshtë

Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm të Hollywoodit që janë martuar me njerëz të thjeshtë

Yjet
Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet
Njëzetedy të famshmit që u refuzuan në fillimet e tyre, por tani janë të famshëm botërisht

Njëzetedy të famshmit që u refuzuan në fillimet e tyre, por tani janë të famshëm botërisht

Yjet
Bizhuteritë më të shtrenjta të yjeve në ‘Oscars 2020’

Bizhuteritë më të shtrenjta të yjeve në ‘Oscars 2020’

Yjet