LAJMI I FUNDIT:

Scarlett Johansson do të ketë një rol të rëndësishëm në “Jurassic World 4”

Scarlett Johansson do të ketë një rol të rëndësishëm në “Jurassic World 4”

Scarlett Johansson është përzgjedhur për të udhëhequr kastin e “Jurassic World 4”, duke marrë përsipër Chris Pratt, i cili drejtoi tre filmat e mëparshëm.

Raportimi thotë se ylli i “MCU” është takuar tashmë me regjisorin Gareth Edwards dhe producentin e “Jurassic Park”, Frank Marshall.

Megjithatë, nuk ka asnjë fjalë nëse Johansson e pranoi ofertën e Universal Pictures.


Scarlett Johansson

Ndërsa detajet për pjesën e ardhshme të “Jurassic World” janë aktualisht në përfundim, filmi thuhet se titullohet “Jurassic City”.

Të gjitha lajmet nga Scarlett Johansson
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Scarlett Johansson

David Koepp, skenaristi origjinal i “Jurassic Park”, është duke shkruar skenarin.

Scarlett Johansson

Steven Spielberg ka nënshkruar si producent ekzekutiv së bashku me Marshall.

“Jurassic World”, “Jurassic World: Fallen Kingdom” dhe “Jurassic World: Dominion” fituan secila mbi një miliard dollarë në arkat globale.

Scarlett Johansson

“Jurassic World 4” shfaqet në kinematë në mbarë botën më 2 korrik 2025. /Telegrafi/

“Jurassic World”

Në trend Magazina

Më shumë

"Ju djema jeni nga Kosova?", momenti kur Bebe Rexha befasohet nga të rinjtë shqiptarë që i dhuruan tapetin e veçantë

Magazina
Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Magazina
Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Magazina
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

Magazina
Kalo në kategori