LAJMI I FUNDIT:

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale
(Fotomontazh: Facebook/Instagram)

Shumica e personaliteteve të njohura i përdorin rrjetet sociale për të ruajtur komunikimin me fansat e tyre, si dhe për të ndarë me ta fragmente nga jeta dhe karriera e tyre.

Reklama

Për shumëkënd, Facebooku, Twitteri, Instagrami dhe platformat tjera shërbejnë edhe për të promovuar punën që bëjnë.

Megjithatë, është një numër i yjeve të mëdha botërore, të cilët hezitojnë të përfshihen në botën e rrjeteve sociale.

Janë dhjetëra emra të famshëm që refuzojnë të krijojnë profile në platformat e popullarizuara sociale, ndërsa më poshtë jua sjellim disa prej tyre:


Brad Pitt

Kate Winslet

George Clooney

Sandra Bullock

Keira Knightley

Daniel Craig

Emma Stone

Emily Blunt

Scarlett Johansson

Daniel Radcliffe

Colin Firth

Kristen Stewart

Kate Moss

Robert Pattinson

Kate Blanchett

Rachel Weisz

Saoirse Ronan

Ashley Olsen

Mary-Kate Olsen

Olivia Colman

Tina Fey

Mila Kunis

Jennifer Lawrence


/Telegrafi/