LAJMI I FUNDIT:

Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Puna e detajuar dhe unike e stilistëve, për të bërë fustane të veçanta, sigurisht që kushton.

Megjithatë, të famshmit nuk paguajnë për këto fustane. Madje ata paguhen që t’i veshin ato.


Sekreti prapa kësaj është shumë i thjeshtë: Personalitetet e medias veprojnë si ambasadorë të markave dhe ndihmojnë për të rritur ndërgjegjësimin e markës.

Kjo punë e vështirë dhe promovimi, padyshim që japin shpagim, dhe disa nga fustanet bëhen aq të popullarizuara saqë më vonë dalin në ankand për një çmim më të lartë se origjinali, shkruan Anabel.

Më poshtë, gjeni disa prej fustaneve më të shtrenjtë të veshur ndonjëherë:

Marilyn Monroe — $4.6 milionë

Jennifer Lawrence — $4 milionë

Nicole Kidman — $2 milionë

Audrey Hepburn — $807,000

Paris Hilton —$270,000

Cate Blanchett — $200,000

Lupita Nyong’o — $150,000

Charlotte Rampling — $125,000

Princesha Diana — $110,000

Kate Winslet — $100,000

 Charlize Theron — $90,000

Anne Hathaway — $80,000

Alicia Vikander — $80,000

Saoirse Ronan — $60,000

Sandra Bullock — $40,000

Rachel McAdams — $30,000

Në trend Femra

Më shumë
Pesë prerjet më të bukura të flokëve që po shihen kudo në TikTok

Pesë prerjet më të bukura të flokëve që po shihen kudo në TikTok

Flokë dhe stil
Konsumi i tepërt i karbohidrateve mund të çojë në efekte anësore, pesë shenja që tregojnë se po e teproni

Konsumi i tepërt i karbohidrateve mund të çojë në efekte anësore, pesë shenja që tregojnë se po e teproni

Ushqim i shëndetshëm
Kombinimi perfekt për dimrin: Pallto dhe çizme, sipas Selena Gomez

Kombinimi perfekt për dimrin: Pallto dhe çizme, sipas Selena Gomez

Moda
Këto çizme zgjasin këmbët dhe linjën e trupit: Tri modele që mund t'i kombinoni me funde dhe fustane

Këto çizme zgjasin këmbët dhe linjën e trupit: Tri modele që mund t'i kombinoni me funde dhe fustane

Moda
Një bel më i hollë, një bark më i sheshtë dhe një shpinë më e fortë në vetëm tre minuta në ditë

Një bel më i hollë, një bark më i sheshtë dhe një shpinë më e fortë në vetëm tre minuta në ditë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Kthimi në kostume zyre: Klasike në tonet bazë gri

Kthimi në kostume zyre: Klasike në tonet bazë gri

Keshilla Modë
Kalo në kategori