LAJMI I FUNDIT:

Janelle Monae

15 Artikuj

Këtë model fustani duhet ta ruani për mbrëmje mature, diplomimi, dasmë ose çfarëdo eventi tjetër!

Këtë model fustani duhet ta ruani për mbrëmje mature, diplomimi, dasmë ose çfarëdo eventi tjetër!

Moda
Dukjet më të mira në tapetit të kuq të “BET Awards 2022”

Dukjet më të mira në tapetit të kuq të “BET Awards 2022”

Modë
Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në Met Gala 2022

Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në Met Gala 2022

Grim
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të Met Gala 2022

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të Met Gala 2022

Modë
Veshjet më të bukura në pas-ndejën e “Oscars”

Veshjet më të bukura në pas-ndejën e “Oscars”

Modë
Peneli i bardhë është trendi më i pëlqyeshëm i grimit këtë sezon

Peneli i bardhë është trendi më i pëlqyeshëm i grimit këtë sezon

Grim
Dukjet më të mira në tapetin e kuq të NAACP Image Awards

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të NAACP Image Awards

Modë
Të famshmit që u shoqëruan nga prindërit e tyre në ‘Oscars 2020’

Të famshmit që u shoqëruan nga prindërit e tyre në ‘Oscars 2020’

Yjet
Flokët dhe grimi mahnitës në “Oscars 2020” për të cilin nuk mund të ndalemi së foluri

Flokët dhe grimi mahnitës në “Oscars 2020” për të cilin nuk mund të ndalemi së foluri

Flokë dhe stil
Dukjet më të mira në tapetin e kuq të ‘Oscars 2020’

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të ‘Oscars 2020’

Modë
‘Oscars 2020’, çfarë duhet të dini

‘Oscars 2020’, çfarë duhet të dini

TV / Film
Cardi B, Post Malone dhe Janelle Monae do të performojnë në Grammy

Cardi B, Post Malone dhe Janelle Monae do të performojnë në Grammy

Yjet
Rrobat kanë zëvendësuar fustanet: Trend i cili ka ngazëllyer të gjitha femrat

Rrobat kanë zëvendësuar fustanet: Trend i cili ka ngazëllyer të gjitha femrat

Keshilla Modë
Tetëmbëdhjetë veshjet e yjeve gjatë vitit 2017, që kanë bërë histori në fushën e modës (Foto)

Tetëmbëdhjetë veshjet e yjeve gjatë vitit 2017, që kanë bërë histori në fushën e modës (Foto)

Yjet
Për herë të parë në histori kjo ngjyrë e buzëkuqve po shitet më shumë se e kuqja

Për herë të parë në histori kjo ngjyrë e buzëkuqve po shitet më shumë se e kuqja

Estetikë