Yjet e famshme kohëve të fundit në tepihët e kuq gjithnjë e më shumë po i zëvendësojnë fustanet me rroba. Dikur ato ishin rroba klasike.

Shpesh kombinoheshin pantallonat ndërsa në vend të xhaketës visheshin vetëm pjesë rrobash top, ndërkaq ndonjëherë ato ishin vepra të vogla të vërteta arti, transmeton Telegrafi.

Reklama

Rrobat gjithsesi mund të jenë seksi, mirëpo, edhe pse këto femra dëshirojnë të veshin edhe fustane, kur veshin pantallona ndihen më të lira dhe paksa edhe të fuqishme.

Këto janë magjitë e ndjenjës së mirë në rroba të rehatshme – atëherë rrezatoni më pozitivisht dhe bëhuni më të lumtura.

Shikoni se si gjatë muajve të fundit janë veshur aktoret, këngëtaret dhe manekinet:

Reklama

Jourdan Dunn

Model Jourdan Dunn poses for photographers at the Fashion Awards 2016 in London | Autor: NEIL HALL

Gigi Hadid

Model Gigi Hadid poses for photographers at the Fashion Awards 2016 in London | Autor: NEIL HALL

Eva Herzigova

Model Eva Herzigova poses for photographers at the Fashion Awards 2016 in London | Autor: NEIL HALL

Amy Adams

Reklama
Actor Amy Adams arrives on the red carpet at the 2016 IFP Gotham Independent Film Awards in Manhattan, New York | Autor: MARK KAUZLARICH

Lady Gaga

Musician Lady Gaga arrives at the 2016 American Music Awards in Los Angeles | Autor: DANNY MOLOSHOK

Naomi Harris

Actress Naomi Harris arrives at the Hollywood Film Awards in Beverly Hills | Autor: MARIO ANZUONI

Janelle Monae

Musician Janelle Monae arrives at the Hollywood Film Awards in Beverly Hills | Autor: MARIO ANZUONI

Bella Thorne

Actress Bella Thorne arrives at the 2016 American Music Awards in Los Angeles | Autor: DANNY MOLOSHOK

Ariana Grande

Ariana Grande arrives at the 2016 American Music Awards in Los Angeles | Autor: DANNY MOLOSHOK

Alexa Chung

Model Alexa Chung poses for photographers at the Fashion Awards 2016 in London | Autor: NEIL HALL

Kate Hudson

/Telegrafi/