LAJMI I FUNDIT:

Të famshmit që u shoqëruan nga prindërit e tyre në ‘Oscars 2020’

Të famshmit që u shoqëruan nga prindërit e tyre në ‘Oscars 2020’

Nuk është për t’u habitur që në natën më të rëndësishme të karrierës së tyre, shumë personazhe zgjedhin t’i kenë përkrah prindërit e jo kolegët apo partnerët e tyre.

Reklama

Kështu, në ceremoninë e “Oscars 2020” aktorët e famshëm parakaluan në tapetin e kuq së bashku me prindërit, ndërkohë që disa ishin vetëm me mamatë e tyre.

Leonardo DiCaprio, Laura Dern, Charlize Theron, Anne Hathaway janë yjet e kinematografisë që zgjodhën mamanë (ose të dy prindërit) për shoqërues në “Oscar”, dhe këtu nuk u përjashtua as aktori Keanu Reeves, i cili parakaloi me të ëmën Patricia Taylor.

Në vazhdim ua sjellim imazhet e bukura familjare që u realizuan natën e djeshme në “Oscars”:

Keanu Reeves

Keanu Reeves dhe nëna e tij (Foto: Getty Images/Guliver)

Janelle Monáe dhe nëna e saj

Janelle Monáe dhe nëna e saj (Foto: Getty Images/Guliver)

Charlize Theron dhe nëna e saj

Charlize Theron dhe nëna e saj (Foto: Getty Images/Guliver)

Laura Dern dhe nëna e saj

Laura Dern dhe nëna e saj (Foto: Getty Images/Guliver)

Saiorse Ronan dhe nëna e saj

/Telegrafi/