Sezoni i çmimeve u mbyll të dielën me ceremoninë ultra joshëse të Oscars, dhe çuditërisht, yjet tanë të preferuar nuk zhgënjyen as me grimin dhe flokët!

Reklama

Më poshtë gjeni dukejt më të mira të flokëve dhe grimit nga tapeti i kuq:

Janelle Monáe 

Janelle Monáe (Foto:GettyImages/Guliver)

Billie Eilish

Billie Eilish (Foto:GettyImages/Guliver)

Natalie Portman

Natalie Portman (Foto:GettyImages/Guliver)

Cynthia Erivo

Cynthia Erivo (Foto:GettyImages/Guliver)

Florence Pugh

Florence Pugh (Foto:GettyImages/Guliver)

Mindy Kaling

Mindy Kaling (Foto:GettyImages/Guliver)

Margaret Qualley

Margaret Qualley (Foto:GettyImages/Guliver)

Penelope Cruz

Penelope Cruz (Foto:GettyImages/Guliver)

Margot Robbie

Margot Robbie (Foto:GettyImages/Guliver)

Caitriona Balfe

Caitriona Balfe (Foto:GettyImages/Guliver)