LAJMI I FUNDIT:

Dukjet më të mira në tapetit të kuq të “BET Awards 2022”

Dukjet më të mira në tapetit të kuq të “BET Awards 2022”

Duke festuar Afrikano-Amerikanët në muzikë, aktrim, sport dhe mediume të tjera argëtimi, “BET Awards 2022” u zhvillua në Teatrin Microsoft në Los Angeles.

Ndërsa ata janë të gjithë fitues të modës, disa do të largohen me një trofe të ndryshëm sesa thjesht të veshur mirë.

Doja Cat kryesoi të nominuarit e mbrëmjes së djeshme me gjashtë nominime, ndërsa Taraji P. Henson ishte nikoqire e ndarjes së çmimeve, duke shënuar herën e dytë që aktorja merr pjesë në këtë ngjarje.

Ndërsa kishte shumë veshje të bukura, ne po kurojmë një listë me më të dalluarit pasi të ftuarit, si Lizzo, Billy Porter dhe Janelle Monae, shkëlqyen më shumë se çdo herë

Reklama

Veshjet më të bukura të mbrëmjes ua sjellim më poshtë:

Reklama

Janelle Monae

Cynthia Erivo

Lizzo

Mary J. Blige

Taraji P. Henson

Marsai Martin

Summer Walker

Ari Lennox

Muni Long

Victoria Monet

Eva Marcille

Coi Leray

Lakeyah

/Telegrafi/