Sezoni i çmimeve u mbyll të dielën me ceremoninë ultra joshëse të Oscars, dhe çuditërisht, yjet tanë të preferuar nuk zhgënjyen me zgjedhjet e tyre të modës!

Reklama

Më poshtë gjeni dukejt më të mira nga tapeti i kuq:

Saoirse Ronan

Renée Zellweger

Florence Pugh

Penelope Cruz

Rebel Wilson

Charlize Theron

Mindy Kaling

Scarlett Johansson

Laura Dern

Rooney Mara

Natalie Portman

Regina King

Janelle Monáe

/Telegrafi/