LAJMI I FUNDIT:

Conor Gallagher

32 Artikuj

Broja iu tregon për shqiponjën, te Chelsea mendonin se i festonte golat duke imituar Nicolas Anelkan

Broja iu tregon për shqiponjën, te Chelsea mendonin se i festonte golat duke imituar Nicolas Anelkan

Premier League
Chelsea ka vendosur se çfarë do bëjë me Gallagher

Chelsea ka vendosur se çfarë do bëjë me Gallagher

Premier League
“Po paraqitemi mirë, por në sulm duhet të jemi të pamëshirshëm” – Gallagher tregon se çfarë duhet të bëj Chelsea për të dalë nga kriza

“Po paraqitemi mirë, por në sulm duhet të jemi të pamëshirshëm” – Gallagher tregon se çfarë duhet të bëj Chelsea për të dalë nga kriza

Premier League
Tri gjërat që Pochettino i vlerëson tek Conor Gallagher

Tri gjërat që Pochettino i vlerëson tek Conor Gallagher

Premier League
Conor Gallagher ngurron të largohet nga Chelsea mes interesimit të Tottenhamit

Conor Gallagher ngurron të largohet nga Chelsea mes interesimit të Tottenhamit

Premier League
Chelsea do të shesë edhe shtatë lojtarë – dy kanë impresionuar kohët e fundit, një është harruar nga të gjithë që luan në këtë klub

Chelsea do të shesë edhe shtatë lojtarë – dy kanë impresionuar kohët e fundit, një është harruar nga të gjithë që luan në këtë klub

Premier League
Chelsea refuzon një ofertë të majme për Conor Gallagherin

Chelsea refuzon një ofertë të majme për Conor Gallagherin

Premier League
Chelsea ka gati listën me 12 largime

Chelsea ka gati listën me 12 largime

Premier League
Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Premier League
Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Premier League
‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

Premier League
Verë e nxehtë për Newcastle United: Priten së paku katër transferime elitare nga Magpies – në mesin e tyre edhe Raphinha

Verë e nxehtë për Newcastle United: Priten së paku katër transferime elitare nga Magpies – në mesin e tyre edhe Raphinha

Premier League
‘Misioni fshesa’ i Boehly – Chelsea do të shesë tetë lojtar, nuk mungojnë as yjet e ekipit në listë

‘Misioni fshesa’ i Boehly – Chelsea do të shesë tetë lojtar, nuk mungojnë as yjet e ekipit në listë

Premier League
Liverpooli përpilon listën e ngushtë me shtatë mesfushorë pasi braktisi transferimin e Jude Bellingham

Liverpooli përpilon listën e ngushtë me shtatë mesfushorë pasi braktisi transferimin e Jude Bellingham

Premier League
Një formacion i tërë me yje që Chelsea planifikon t’i shesë në verë

Një formacion i tërë me yje që Chelsea planifikon t’i shesë në verë

Premier League
Eksod te Chelsea: 13 lojtarët që nuk e kanë vendin të sigurt në Stamford Bridge

Eksod te Chelsea: 13 lojtarët që nuk e kanë vendin të sigurt në Stamford Bridge

Premier League
Lista e gjatë me largime nga Chelsea: 12 lojtarë do t’u thonë lamtumirë Bluve, në mesin e tyre edhe Armando Broja

Lista e gjatë me largime nga Chelsea: 12 lojtarë do t’u thonë lamtumirë Bluve, në mesin e tyre edhe Armando Broja

Premier League
Newcastle kërkon transferimin e tre futbollistëve nga Chelsea

Newcastle kërkon transferimin e tre futbollistëve nga Chelsea

Premier League
Chelsea është gati të largojë dhjetë lojtarë në verë, shumë yje në listë

Chelsea është gati të largojë dhjetë lojtarë në verë, shumë yje në listë

Premier League
Broja mund të luajë rol në transferimin e Gordon te Chelsea

Broja mund të luajë rol në transferimin e Gordon te Chelsea

Premier League
Newcastle i do me çdo kusht Brojën dhe Gallagherin

Newcastle i do me çdo kusht Brojën dhe Gallagherin

Premier League
“Diamanti” i Chelseat: Tifozët blu të ‘çmendur’ pas aftësive të Conor Gallagher – “kjo është si një nënshkrim i ri për ne”

“Diamanti” i Chelseat: Tifozët blu të ‘çmendur’ pas aftësive të Conor Gallagher – “kjo është si një nënshkrim i ri për ne”

Premier League
Conor Gallagher i shokuar se si Manchester City e lejoi Raheem Sterlingun që t’i bashkohet Chelseat

Conor Gallagher i shokuar se si Manchester City e lejoi Raheem Sterlingun që t’i bashkohet Chelseat

Premier League
Ronaldo, Sterling dhe De Ligt – ekipi potencial i Chelseat në sezonin 2022/23 është i frikshëm

Ronaldo, Sterling dhe De Ligt – ekipi potencial i Chelseat në sezonin 2022/23 është i frikshëm

Shkumbin Pireva