LAJMI I FUNDIT:
Alex Telles

Alex Telles

63 Artikuj

Info

Alex Telles është futbollist brazilian i lindur me 15 dhjetor 1992.

Ish-ylli i Manchester United, Alex Telles kurorëzon dashurinë më partneren në një ceremoni private në Maldive

Ish-ylli i Manchester United, Alex Telles kurorëzon dashurinë më partneren në një ceremoni private në Maldive

Yjet
Ten Hag e dëshiron largimin e dy lojtarëve nga Man United

Ten Hag e dëshiron largimin e dy lojtarëve nga Man United

Premier League
Manchester United iu vendos çmimet lojtarëve që janë në shitje – pretendojnë të fitojnë afërisht 300 milionë euro

Manchester United iu vendos çmimet lojtarëve që janë në shitje – pretendojnë të fitojnë afërisht 300 milionë euro

Premier League
Man Utd duhet të shesë 12 lojtarë këtë verë për të blerë një qendërsulmues të ri

Man Utd duhet të shesë 12 lojtarë këtë verë për të blerë një qendërsulmues të ri

Premier League
Ten Hag informon dhjetë lojtarë se mund të largohen nga Man Utd

Ten Hag informon dhjetë lojtarë se mund të largohen nga Man Utd

Premier League
Ten Hag përgatitet për largimin e tetë lojtarëve të Man Utd

Ten Hag përgatitet për largimin e tetë lojtarëve të Man Utd

Premier League
Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Premier League
Cristiano Ronaldo do të ribashkohet me ish-shokun e skuadrës te Man United, i cili filloi një sherr te Djajtë e Kuq

Cristiano Ronaldo do të ribashkohet me ish-shokun e skuadrës te Man United, i cili filloi një sherr te Djajtë e Kuq

Premier League
Revolucion te United: Ten Hag nuk llogaritë në 13 lojtarë – dalin emrat e disa prej tyre

Revolucion te United: Ten Hag nuk llogaritë në 13 lojtarë – dalin emrat e disa prej tyre

Premier League
Unitedi shpenzoi mbi 250 milionë euro për transferimin e tyre, por Ten Hag e ka humbur durimin me gjashtë lojtarë

Unitedi shpenzoi mbi 250 milionë euro për transferimin e tyre, por Ten Hag e ka humbur durimin me gjashtë lojtarë

Premier League
I ndryshohen planet Ten Hagut: Shtatë lojtarët që pritet të largohen në verë nga Old Trafford

I ndryshohen planet Ten Hagut: Shtatë lojtarët që pritet të largohen në verë nga Old Trafford

Premier League
Eksod te Manchester United: Ten Hag u ka thënë gjashtë lojtarëve se janë të lirë të largohen nga Old Trafford

Eksod te Manchester United: Ten Hag u ka thënë gjashtë lojtarëve se janë të lirë të largohen nga Old Trafford

Premier League
Man Utd është gati të shesë gjashtë yje në verë

Man Utd është gati të shesë gjashtë yje në verë

Premier League
Brazili vazhdon të ketë probleme me lëndime, humbin Kampionatin Botëror edhe Jesus dhe Telles

Brazili vazhdon të ketë probleme me lëndime, humbin Kampionatin Botëror edhe Jesus dhe Telles

Përfaqësueset
Goditje e madhe për Brazilin, dy futbollistë lëndohen dhe humbin pjesën tjetër të Botërorit

Goditje e madhe për Brazilin, dy futbollistë lëndohen dhe humbin pjesën tjetër të Botërorit

Ndërkombëtare
Brazili ka një ‘mangësi’ në formacion që mund t’i kushtojë me trofeun, ankesat më të mëdha vijnë për Dani Alvesin

Brazili ka një ‘mangësi’ në formacion që mund t’i kushtojë me trofeun, ankesat më të mëdha vijnë për Dani Alvesin

Përfaqësueset
Kleberson, Fred dhe brazilianët e tjerë që kanë luajtur për Manchester Unitedin para ardhjes së Casemiros

Kleberson, Fred dhe brazilianët e tjerë që kanë luajtur për Manchester Unitedin para ardhjes së Casemiros

Premier League
Lojtari që shkaktoi përleshje në stërvitje, është largimi i radhës nga Ten Hag te United

Lojtari që shkaktoi përleshje në stërvitje, është largimi i radhës nga Ten Hag te United

Premier League
Nga Martial te Bailly e Wan-Bissaka, nëntë futbollistë me valixhe në duar për tu larguar nga Man Utd

Nga Martial te Bailly e Wan-Bissaka, nëntë futbollistë me valixhe në duar për tu larguar nga Man Utd

Premier League
Man Utd ka gati ‘operacionin fshesa’, pritet të largohen deri në 15 lojtarë këtë verë

Man Utd ka gati ‘operacionin fshesa’, pritet të largohen deri në 15 lojtarë këtë verë

Premier League
Publikohen pamjet e një zënke mes Fernandes dhe dyshes braziliane, Fred dhe Telles, që duket të jetë e inskenuar

Publikohen pamjet e një zënke mes Fernandes dhe dyshes braziliane, Fred dhe Telles, që duket të jetë e inskenuar

Premier League
Xavi do të vazhdojë revolucionin te Barcelona – ka shtatë emra në listën e transferimeve

Xavi do të vazhdojë revolucionin te Barcelona – ka shtatë emra në listën e transferimeve

La Liga
Shfaqet lista e dëshirave dhe buxheti i transferimeve të Ten Hag te Man Utd, 12 lojtarë do të largohen

Shfaqet lista e dëshirave dhe buxheti i transferimeve të Ten Hag te Man Utd, 12 lojtarë do të largohen

Shkumbin Pireva
Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Premier League