0Shares

Çifti i njohur, Beyonce Knowles dhe Jay-Z, kanë shpenzuar 200.000 dollarë për organizmin e festës për ditëlindjen e vajzës së tyre Blue Ivy.

Këngëtarja dhe reperi e kanë festuar ditëlindjen e parë të fëmijës së tyre të hënën e kaluar dhe kanë qenë dorëlirë gjatë organizimit.

Torta ka kushtuar 2.000 dollarë, ndërsa dhurata për vajzën – kukulla Barbie me diamante ka kushtuar 80.000 dollarë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)