0Shares

Këngëtarja Shkëndije Mujaj, e cila është krahasuar me femrat më seksi të kësaj kohe, gjatë një interviste për “Kosova Sot” ka konfirmuar pjesëmarrjen në edicionin e tretë të shout real, “VIP Shpija”, ndërsa ka thënë se e konsideron veten si njëra nga femrat shqiptare më seksi.

Arsyeja pse duhet ta shohim Shkëndijen në këtë shou është: “Sepse ka ardhur koha të më njihni më afër se përfolet shumë rreth meje dhe askush nuk më njeh nga afër”.

E pyetur nëse e sheh veten si një prej femrave më seksi shqiptare, ajo është përgjigjur: “Po, definitivisht…”.

Më tej, Shkëndija ka thënë se po të kishte pranuar Vali Corleone të ishte në “Vip Shpija 3”, ajo nuk do të merrte pjesë aty.

Ditë më parë Vali deklaroi në një emision televiziv se ka pasur marrëdhënie intime me bukuroshen shqiptare, ndërsa ajo tha se nuk dëshiron të komentojë “diçka që e thotë dikush që është në ndikim të alkoolit dhe që nuk di se çfarë po flet”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)