0Shares

LSDM edhe sot ka reaguar, për siç thonë ata, për bllokimin e së ardhmes së shtetit, shkruan Telegrafi Maqedoni.

”Veljanoski dhe Ivanov nuk guxojnë që të mbrojnë kriminelët e partisë së tyre. Bëjmë thirrje deri tek OBRM-PDUKM që të mos e bllokojnë punën e Kuvendit të Maqedoni dhe kërkojmë transfer të qetë të pushtetit. Qeveria jonë do të ishte qeveri e ndryshimeve dhe reformave. Shtetit patjetër të ecë përpara.” thuhet nga LSDM-ja. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)